Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja menstruálok. Miért...

Szalai Vivi kérdése:

9 napja menstruálok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Megjött, mint mindig, de már nem olyan volt. Előbb jött meg, kb. 18 nappal az előzőre rá. Már 9 napja menstruálok. Az orvos nem ad gyógyszert,mert fiatal vagyok. Egyre erősebb, és minél több napja megvan, annál inkább hányingerem van.

#menstruáció #hányinger #menzesz #több napig tartó menstruáció
2012. júl. 6. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj egy másik nőgyógyászhoz!
2012. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jaj...9 nap..?szerintem az sok...nagyon sok...hany eves vagy?
2012. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13
2012. júl. 7. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vérfolyásos vagyok?
2012. júl. 10. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt hogy érted, hogy vérfolyásos vagy?
2012. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenem épp 13 évet,ahogy betöltöttem ! :) Én éppen nem voltam itthon , el voltam utazva , de nekem aztán másfél hét múlva vége lett , csak úgy ! Függ,hogy mióta menstruálsz ? Mert nekem amiatt volt azt mondták,mert még nagyon rendszertelen volt, és elején voltam :) !
2012. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt mondták, ma már nem volt! Amúgy a vérfolyásos ember az olyan, hogy egyszer megjön rendesen, és utána minden nap menstruál. Ez volt a 3. vagy 4. hogy megjött!
2012. júl. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!