Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálok már 13 napja?

Miért menstruálok már 13 napja?

Figyelt kérdés

Áprilisban abbahagytam a fogamzásgátlót, azután rögtön visszaállt az az előtti 35napos ciklusom. De most kb. 45 napra jött meg, és alig valami, egy sima tisztasági betét is elég, sőt néha még az se kell...

Szerintetek okozhatja ezt a fogamzásgátló?

Esetleg idegeskedés/környezetváltozás miatt is lehet?

Vagy vitaminhiány?


l/19


2011. szept. 13. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gyulladásod lehet, menj el nőgyógyászhoz.
2011. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy 11-12 napig tartott egy időben. Aztán abba maradt. Mármint visszaállt 1 hétre. Ha többször előfordul, vagy még jóval tovább eltart, szerintem keress fel orvost. 20L
2011. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A gyulladást ultrahanggal is ki lehet mutatni?

(Még szűz vagyok *^^*)

2011. szept. 13. 21:49
 4/11 A kérdező kommentje:

21:46

eddig még nem volt ilyen, de csak jövőhét kedden lenne időm elmenni dokihoz

2011. szept. 13. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:
21:46 vagyok. Szerintem belefér addig. De mondom nekem hónapokig volt elhúzódó. Viszont én voltam nőgyógyásznál és nem volt semmi bajom. Azért ha el tudsz menni kedden, az nem árthat semmiképp.
2011. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezzel érdemes lenne elmenni az orvoshoz. Miért szedtél fog. gátlót? Csak mert írtad, hogy még szűz vagy. Pattanásosságra? Vagy?


A gyulladás uh-on nem látszik, de szűz lányokat is meg lehet vizsgálni, úgy, hogy a szüzességük is megmaradjon.

2011. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

09:09

Inkább szőrösödés miatt Cypromixet, pattanásokkal nincs nagy gond,a vérkép szerint hormonzavarom sincs.

Szépen rendbe tett, de csak addig, amíg szedtem. Már többedszerre kezdtem újra, de alapból eléggé hajlamos vagyok a depresszióra és egyéb finomságokra, úgyhogy abbahagytam. A menstruációmmal eddig viszont még sose volt gond...


Eddig még csak egyszer vizsgáltak meg, de...öö..(kinyögöm mindjárt :D) csak végbélen keresztül, bár ennek ebben az esetben nem tudom mennyi értelme lenne, mivel kenetet onnan nem tudnak venni :D

Ultrahangom meg sajnos mindig elmaradt, mert nem ittam eleget... -.-

2011. szept. 14. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van szűzkacsa, ami nagyon pici, és nem sérti meg a szűzhártyát. És egy kellően óvatos doki egy ujjal szintén meg tud vizsgálni anélkül, hogy sérülést okozna.
2011. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig két nőgyógyásznál voltam (még régebben), de egyiknek se volt. Igaz, vidéki vagyok :(
2011. szept. 15. 19:35
 10/11 A kérdező kommentje:

na voltam nőgyógyásznál, és ennek nem kellett kacsa sem, mégis normálisan meg tudott vizsgálni, és "első" eltalálta, gyulladásom is van, + valószínűleg a hormonjaim sincsenek rendben.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 16. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!