Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérjem meg? Vagy...

Hogyan kérjem meg? Vagy inkább magam mennjek el?

Figyelt kérdés

Hogyan kérjem meg az anyukámat,hogy vegyen nekem tampont?Mert múltkor már mondtam neki,hogy kiszeretném próbálni,de kinevetett és azt mondta,hogy mit akarok én azzal?

Most elég fontos lenne mert bulizni megyek holnap és ruhába szeretnék menni,és ott is alszom a barátomnál.Valaki sgítene?köszi a válaszokat :)



2012. júl. 6. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem menj el egy jó messzi boltba ha szégyelled (bár nincs mit:D), oda ahol nem ismernek és ott szerezd be te. :)
2012. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebbe semmi ciki sincsen, jobban elfogadott mint a betét és kissebb is. gyorsan pénztárhoz utána gyorsan bedobod a tatyódba és ennyi. bár nem mintha vkit is érdekelne sztem a boltban h pont tampont veszel. az óvszert inkább csekkolják :)
2012. júl. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bulizni megy estére, a barátjánál alszik, tampont meg nem mer kérni... anyukád valahol meg nagyon lemaradt a kislánya fejlődéséről...

szerintem a kályhánál kellene kezdeni..

2012. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3. válaszolóval.
2012. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!