Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen szabad tampont...

15 évesen szabad tampont használni? Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy vegyen? Ha ellenzi mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Táncos vagyok tánc iskolába járok és borzasztóan kellemetlen tamponnal nyújtani táncolni órákon keresztül.Kényelmes?Meddig bírja ki?Szerintetek meg engedi?

15/L


2012. febr. 29. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én tampont használok, mellette sportolok, egyáltalán nem kényelmetlen, ha jól rakod fel.
2012. febr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze mindjárt jön a tamponellenes kommandó, hogy úristen belehalsz, ha azt használsz :D
2012. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és milyen árban vannak?mondjuk az Ob mini
2012. febr. 29. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Asszem 16 db 400-500, de nem mondom biztosra, nem O.B.-t használok.
2012. febr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

k*rva vicces vagy utolsó előtti :)

utolsó.köszönöm:))

akkor kb annyi mint egy csomag always betét?

2012. febr. 29. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :D:D már vagy 5 éve nem használok betétet :D:D:D Közben utánanéztem, és jó árat írtam :)
2012. febr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh köszönöm :)) szerinted jobban megéri a tampon?
2012. febr. 29. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is táncolok és nem zavar a tampon, nem érzed, hogy benned van és nem is látszik, ráadásul szerintem higénikusabb, mert nem érzed a vér szagát. Nem ellenkezésként mondom, de negatív hatása is lehet, például ha nem cseréled elégszer, mert ha sokáig benned marad, akkor bacik szaporodnak el, de normális használat mellett, nem lesz baj.
2012. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!