Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj, mit csinálok...

Mi lehet a baj, mit csinálok rosszul, ha tampont használok, és mégis kicsit véres lesz a tisztaságim?

Figyelt kérdés

Ez már több alkalommal is előfordult. Normál méretű tampont használok, szóval azzal sem indokolhatom, h nem túl kicsi lenne a méret, ez mini esetén még szóba jöhetne.

Most különösen fontos lenne a kérdés számomra, mert úszásoktatásra járok, és hamarosan meg kell jönnie. Nincs lehetőségem sem átteni az órákat, sem halasztani. Félek már használni, nehogy felsüljek vele, mert azt nem élném túúúl. Nem tudom mit tegyek :(.


2012. júl. 7. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Most éppen menstruálsz?
2012. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, de nagyon úgy érzem, hogy hamarosan megfog...
2012. júl. 7. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
sűrűbben kell cserélni, ennyi
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Válts maxira úszáso.alatt
2012. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam az elején. De megfigyeltem, és már az első fél órában olyan volt. Kicseréltem, de még meg sem volt telve rendesen. Ezért nem tudom, mi lehet a gond.
2012. júl. 7. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen fajta tampont használsz?
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
o.b pro comfort-ot használok.
2012. júl. 7. 23:41
 8/8 xxcucoxx ***** válasza:

Nem csinálsz semmit rosszul.

Az a vér folyik le ami már 'elindult' mielőtt feltetted volna az új tampont. remélem érted :)

2012. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!