Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha még megvan...

Mi történik, ha még megvan kicsit a menstruációm, és strandra megyek? Tampont nem használok, és már csak annyira van meg, mintha folyás lenne, csak barna, és ebből sincs sok, tehát már betét se kell. mehetek így strandra?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem jó a kategória de itt kapok leghamarabb választ, és nagyon sürgős!
2012. júl. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
megszínezed a vizet és elkaphatsz egy kis fertőzét
2012. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de nem különösebben higiénikus a dolog, mert mégis csak van valami, még ha te nem is értékeled annyira, hogy egy tisztasági betétet betegyél. Én így kizárólag csak tamponnal mennék strandra.
2012. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Apokalipszis
2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fertozést szedsz fel. Mondjuk én szedtem fel ugy is fertozést, hogy nem volt menstruáciom.
2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés + FÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJ

Te szivesen fürödnél olyan vízben amibe más a barnás folyását aztatja???

2012. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak Te kaphatsz fertőzést, hanem azok is akik a közeledben vannak a vízben!
2012. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ma délután akarsz menni akkor lehet jobb lenne, ha pici tampont használnál vagy nem mész be a vízbe. Én a barna folyáshoz még tisztaságit szoktam használni.

Esetleg belül is kitisztítod magad intimlemosóval, ez már általában csak a hüvely falán levő vérmaradék amit a fehér hüvelyváladék mos le.

2012. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak reggel volt egy kicsi, azóta már elmúlt az is, csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyivel a menstruáció elmúltával lehet már strandra menni. Lehet rosszul tettem fel a kérdést.. Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!