Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ilyan kevés a...

Mitől lehet ilyan kevés a vérzésem?

Figyelt kérdés
Még nagyon fiatal,21 éves vagyok.Sajnos túlestem 3 nőgyógyászati műtéten is tavaly 3 hónap leforgása alatt,orvosi műhiba miatt.Azelőtt 24 naponta menstruáltam,bő vérzéssel,erős görcsökkel.A műtétek óta viszont észre sem veszem ha megjön,mert egyáltalán nem fáj,és 3 napig tart a mestruációm,nagyon csekély mennyiségű vérzéssel.Pl anno elhasználtam 1,5 doboz tampont+volt hogy nagy betétet is,most pedig jó ha fél doboz tampon megy el,kis tisztsági betétekkel.Tudom,dokihoz kéne fordulnom,de akárki hiszi vagy nem,mindig rendszeresen jártam orvoshoz,az utóbbi időben is,de most mielőtt elmegyek,szeretném,ha más nő is megírná tpasztalatait,vagy segítséget nyújtana.A nőgygyászom 3 hétig nem lesz.Az a ,,mészáros" rendel,aki a műhibát vétette,és ahoz egyértelmű,hogy nem megyek!Előre is köszönöm!

2012. júl. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne megfejteni valóban, sok más erősen menstruáló nőn segítene még plusszban. Egyébként nem örülsz ennek az állapotnak? Van, aki csak 1-2 csepp vért veszít, Nálad sokkal kevesebbet, és az is normális, egészséges dolog.

Pont a műtét óta van ez?

2012. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy tudunk neked segiteni hiszen 3 nőgyógyászati műtéted is volt, és nem tudjuk hogy milyen okból stb.... esetleg irj a webbeteg vagy hasonló oldalon gey nőgyógyásznak levelet a leletekkel kórházi papirokkal stb
2012. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tetszik ez az állapot,mert megkönnyebbülés ennyi nehéz év után!Volt amikor iskolába sem tudtam bemenni,annyira rosszul voltam!De azért meg vagyok ijedve... Egyébként az az érdekes,hogy a műtétek óta van!
2012. júl. 7. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen műtét volt, megkérdezhetem?
2012. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tudom,dokihoz kéne fordulnom"


Nem ajánlott! A halálozási statisztikán a negyedik leggyakoribb halálok az orvosi elkezelés.

2012. júl. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez velem is majdnem megtörtént!Azért volt 3 műtétem!
2012. júl. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!