Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért erös a vérzésem ha...

Antonia30 kérdése:

Miért erös a vérzésem ha gyogyszert is szedek?

Figyelt kérdés
segitsetek nekem abban hogy tegnap délután 2 fele megjött a menstruáciom,és mára eléggé felerösödött.szülés ota elég erös a vérzésem.mult honapba szedtem dycinone vérzéscsillapitot,és négy nap alatt elis mult jo is volt a gyogyszer.most viszont mintha erösebb lenne a vérzésem,és nemtudom mit tegyek.szülés után miota menstruálok kimegyek pisilni és folyik bele a wc-be.most pl-ul pisilés után is érzem hogy van mikor folyik bele a vér a betétbe.pedig szedem a vérzéscsillapito gyogyszert eddig ez a második szem amit bevettem.de multkor akkor sem éreztem ilyen erösnek.egyébként már néztek ultrahangon és semmit nemtaláltak,voltam rákszürésen az is jo volt ott sem találtak semmit.mit tehetnék segitsetek mert megvagyok ijjedve.nemértem mitöl ilyen erös a vérzésem.már legalább három orvos is megvizsgált.
2012. júl. 6. 09:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!