Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Hölgyek! Nőgyógyásznál...

Kedves Hölgyek! Nőgyógyásznál megnevezitek a nemiszerveteket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 12:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert most olvastam, hogy a lányok, nők sokszor csak a latin nevükön nevezi meg a nemiszervét, vagy sehogy.
2009. júl. 11. 12:21
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Én a panaszt szoktam mondani ami alhasi fájdalom szokott lenni. Amit leírsz szerintem annak tuti az az oka, hogy sok éretlen pasi felhívásnak vesz, ha egy csaj megnevezi a nemi szervét. Legalábbis én ezt többször tapasztaltam, ezért pasik körében nem szoktam, csak ha tudom, hogy értelmes és érett és nem felhívásnak veszi. Szóval, ha nevén nevezem a nemi szervem (nem latinul) akkor tuti rám tapad pár olyan pasi akihez nincs gusztusom, mentálisan sem.
2009. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kiváncsi, hogyha a nemiszervetekkel van baj, akkor a nőgyógyásznál, hogy mondjátok?
2009. júl. 11. 12:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan még nem volt, nem tudom. De pl. fáj a pinámozni, közönséges szerintem, puncizni meg infantilis. És kicsi az esély, hogy az egésszel baj van ezért a részleteit mondja az ember, pl szeméremajak, hüvelybemenetel, ilyesmi. Reumatológusnál is lábat mond az ember nem lábikót. Szerintem ha nem mond az ember tárgyat, akkor is gondolható, hogy mivel van baj.
2009. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok szokás, amit furcsállnak a pasik a csajokban az olyan, hogy a pasik miatt alakult ki, mert sokszor nem vágják hol a határ ezért a csaj megtanulja előttük mit lehet és mit nem.
2009. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan felmérés nincs, hogy a férfiak milyen névvel illetik az andrológusnál a farkukat? Bár pasiknak néha van az a tévképzete, hogy másabb, ha ők beszélnek közönségesen mintha a csajok.
2009. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nuygidtan lehet azt mondani, h pl. a nemi szervemnél pl.. mit tudom én égő érzésem van vizelésnél.. én ezt használnám.
2009. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a csíp ha pisileket szoktam mondani, bár fáj az alhasamat szoktam és ők kérdezik meg, fáj-e ha pisilek. De ilyesmivel urológushoz szoktam menni, vagy háziorvoshoz.
2009. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 12:50-es válaszoló! Abban cikkben amiről írtam, szó van arról is, hogy pasik faroknak vagy pénisznek mondják. Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2009. júl. 11. 13:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Női nemi szervre, nincs olyan normális szó, mint a farokra a farok, így szerintem nehezebb, nem közönségeset mondani. Ha lenne, sztem simán mondanák azt, de nincs.
2009. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!