Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi fogamzásgátlóval kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Tavaly június óta szedek fogamzásgátlót, novemberig a cipromixet, azóta pedig a tri-regolt, bár előtte is voltak nőgyógyászati problémáim, de tavaly óta mióta szedem szinte mindig, eddig hogy "egészséges voltam max 2hét, állandóan kiújul, már mindent kipróbáltam, lehet hogy a fogamzásgátlótól, már csak arra gyanakszom, (monogán kapcsolatot élek, és a párom se lép félre)

21 lány


2012. júl. 9. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem Cypromixet, pedig nem ajánlott elvileg hosszú ideig, ezt olvastam sok helyen. Meg is ijedtem rendesen e miatt. A Cypromix magas hormontartalmú készítmény és nem is adható csak fogamzásgátlásra, hanem pattanásos bőrre vagy erős szőrnövekedésre. A Tri-Regol se egy alacsony hormontartalmú készítmény. Talán jobb lenne a nőgyógyászodtól valami alacsonyabb hormontartalmút kérned, bár nem tudom pontosan milyen nőgyógyászati problémáid vannak, de ajánlom ezt az oldalt, ahol a doktor úr nagyon készségesen és gyorsan reagál a kérdésekre. Írd le neki részletesen a problémádat! [link]
2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne tudni, hogy milyen problémád van. Ha gombásodásra gondolsz, akkor érdemes lenne a párodat is kezeltetni. Férfiaknál a gombásodás nem okoz tüneteket, így ha neki nincs is panasza, attól még folyamatosan visszafertőz téged.
2012. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
először bakteriális fertőzésem van, mire kikezelnek, gomba, aztán kezdődik minden elölről! A párom is volt kezelve minden alkalommal, szegényt már annyira sajnálom, csoda hogy még velem van, hiszen a sok fertőzéstől alig élünk nemi életet :(, normális nőgyógyászt meg nem találok, annyinál jártam már :S
2012. júl. 9. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg fórumokon kutakodni, hogy a lakhelyedhez közel, melyik nőgyógyászt ajánlják. Nem kell magánorvosra gondolni, lehet egy normál tb által támogatott helyen is lelkiismeretes orvosra találni. Tudom, hogy milyen rossz, amikor nem tudják pontosan, mi is segít. Én anno a szememmel jártam így... 10 hónapig kezeltek, de nem tudták miről. Elöljáróban próbáld megírni a fentebb említett doktor úrnak, hogy milyen gyógyszereket kaptál, mióta áll fenn és lehető legpontosabban, hogy milyen tüneteket tapasztalsz. De tényleg a legfontosabb lenne egy jó nőgyógyászt találni. Az első voltam.
2012. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a tablettát, és megoldódik a gondod.
2012. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!