Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van egy kis hasmenésem...

Ha van egy kis hasmenésem akkor tornázhatok?

Figyelt kérdés
Ma már 3szor voltam wc-n és folyós a székletem. 19:00 kor kezdeném akkor tornázhatok szerintetek, ha jobban érzem magam?
2012. júl. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem f..od össze magad...jobbulást!
2012. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát itthon tornáznék max rohanok a wc-re :D

köszi!

2012. júl. 10. 16:21
 3/7 anonim válasza:
Semmiképp ne tornázz ilyenkor!!! A hasmenés legyöngíti a szervezetedet, és rengeteg vizet is vesztesz. Na, ezt még megfejeled azzal, hogy tornázol, ahol leizzadsz . Ez egy olyan eset, amikor minden ilyesmit kerülni kell. Tudom ez nem az a helyzet, de ha székszorulásod van , akkor viszont épphogy érdemes hasizmozni egy kicsit. Remélem nem késtem el :)
2012. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem késtél. oké.. kár :( de azért köszi :D
2012. júl. 10. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyu, nem egész nap ment a hasa. Én sportszakos voltam, és majdhogynem edzésre mentünk gyógyulni. Kutya baja nem lesz tőle. Persze lázad ne legyen kérdező.
2012. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. na jó meglátom, hogy leszek addig. Lázam nincs! és szerintem már el is múlt a hasmenésem.
2012. júl. 10. 16:54
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és sok vizet iszok.gondolom akkor tényleg nem lehet bajom. csak nem szeretném kihagyni a tornát :/ legalább egy fél órát..
2012. júl. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!