Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után vérzés?

Figyelt kérdés
Ma voltam méhszájseb műtéten. Rá egy-két órára nagyjából 10percet bicikliztem, mivel az orvos nem mondta, hogy hanyagoljam a sportot. Nem volt megerőltető, csak egy normál tempójú biciklizés. Most azonban vérzésem van, mint a menstruáció enyhébb napjaiban. Ez mennyire normális? Megárthatott ez a nagyon kicsi mozgás is, vagy ez a természetes folyamat része?
2012. júl. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ugye viccelsz?...

ez olyan mintha szülés után rápattannál a biciklire

mégiscsak egy műtét..

gondolta a doki hogy nem fogsz máris bicajozni műtét után,azért nem említette.

neked is lehetett volna annyi eszed hogy nem erőlteted meg ott lenn a friss sebet..


azért vérzel..

2012. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek lehet valami következménye? Fogalmam sem volt mi az a méhszájseb. Ma elmentem orvoshoz, és, hogy csúnyán mondjam "csak megturkált, azt mondta méhszájseb, lefagyasztjuk, irrigálja, és mehet is haza". Ennyi volt köztünk a párbeszéd, nem igazán tudtam, hogy mivel is jár ez a dolog, csak most olvastam utána.
2012. júl. 10. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

ha továbbra is vérzel, akkor uzsgyi vissza a dokihoz..

ennyit tudok erre írni továbbra is.

inkább nézzen meg még egyszer minthogy elfertőzödjön a sebed.

máskor meg légy észnél !


szia

2012. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden rendben van, másnapra elmúlt a vérzés :)
2012. júl. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!