Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótol van valakinek...

Fogamzásgátlótol van valakinek állandó hőemelkedése?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor méred? Mit jelent nálad a hőemelkedés?

Egyébként mivel progeszteron van benne (és a ciklus második felében a progeszteron miatt emelkedik meg a hő), igencsak logikusnak tűnik, hogy megemelkedik tőle az ébredési hőmérséklet.

2012. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ébredéskor,egész nap magasabb már hónapok óta. 37 este, napközben 37,3-tól 37,7-ig szokott lenni... Járok már elég régóta orvosokhoz de még nem derült ki semmi ezert irtam itt hogy kideritsem lehet-e a fogamásgátlótol. Nőgyógyászok sem tartjak valószinünek, de már nem tudok mire gondolni és hát hátha valakinek már volt ilyen panasza!
2012. júl. 17. 21:02
 3/6 Annta ***** válasza:
Nekem van, de nem folyamatos, hanem visszatérő, és kb 8-10 napig tart (most tartok a 4. ilyennél és a 7. napon; várom, hogy vége legyen). A háziorvos szerint a hormonháztartás felbolydulása okozza, amit a fogigátló vált ki.
2013. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azóta kiderült már valami ? Nekem is hőemelkedésem van, és tisztázatlan az oka, én is csak a fogamzásgátlóra tudok gondolni.
2015. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2016. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként, kérdező, a manduláid és a fogaid rendben vannak? Mert egy rossz fog, vagy egy (általad már megszokott) krónikus mandulagyulladás is okozhat hőemelkedést.


A másik lehetőség- nem stresszelsz túl sokat? Én nagyon nem vagyok egy stresszes ember, de amikor nagy ritkán (fél évente egyszer) úgy istenesen elkezdek izgulni valamin, mindig megemelkedik a testhőmérsékletem.


Remélem azóta már kiderült mi a gond. :)

2016. máj. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!