Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? Tobbi lent.

Ez normalis? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
igy kezdodott: jan14en megjott utanna februar29 aprilis 15, majus 31. most megint késik, 2napig volt, pici barnas véres folyas, peteérés vagy terhesség? de semilyen tünetem nincs se hanyinger sem más.
2012. júl. 11. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Januárban menstruáltál először? Ha igen, akkor előfordulhat, hogy még nem állt be. Majd ha egyszerre 5-6 hónap kimarad, akkor menj orvoshoz!
2012. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, 20vagyok, 45 50napokra jon meg mostanaban 4napig tart, Ca , vitamin hiany, es sok szemolcsom van a kezeimen mar leszedték egyszer de csak nő vissza..
2012. júl. 11. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,megyek, csak 2hét mulva kaptam időpontot, addig gondoltam, kirok egy kérdést ide.
2012. júl. 11. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen már nem normális a 40-45 napos ciklus. Valószinüleg hormonális problémáról van szó. Könnyen lehet nem is tudnál teherbe esni. de azért figyelj a védekezésre mivel előfordulhat igy is. Ez a barnázás is hormon dologra utal.
2012. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget.
2012. júl. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!