Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak símán kimarad a mensim?

Csak símán kimarad a mensim?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 1 éve jött meg először.Azóta is rendszertelen sokszor kimarad van h másfél hónapig semmi jele sincs aztán meg ömlik belőlem.Most fáj a hasam ott alul nagyon görcsöl és kicsit fáj a cicim is.De nem jött még semi 4 napja.Sztetek megint ki fog maradni?Ugye nincsen semmi bajom?Fiúval még nem voltam szval ne írja senki h terhes vagyok.

2012. júl. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak remélni lehet, hogy nincs semmi bajod, de teljesen biztosat csak orvos tud mondani. Bár szerintem még nem állt be a menstruációd. Ha 2-3 hónap kimarad, akkor azért tényleg jó lenne ha orvoshoz mennél.
2012. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak 1 hónap volt h kimaradt 2v 3 x és az utánnalévő felénél megjött.nem megyek orvoshoz :'(
2012. júl. 11. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, most még nem muszáj orvoshoz menned, de viszont ha 5-6 hónap is kimarad, akkor nincs mese, el KELL menni!!!
2012. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyi még soha nem maradt ki 1 hónap szokott de már írtam jópárszor
2012. júl. 11. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Hála istennek megjött ömlik belőlem de legalább már tudom h minden rendbe :)
2012. júl. 13. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszok írója vagyok. Nagyon örülök, hogy végül minden rendben van, és azt kívánom Neked, hogy soha ne is legyen semmi bajod! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm :)
2012. júl. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!