Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja valami sárgát találok...

4 napja valami sárgát találok a bugyimban (folyékony). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és lány...
2008. máj. 4. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bepisiltél?
2008. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Fertőzés.
2008. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmire gondoltam.Egyik sem nyert.Nem szokásom bepisilni, meg nem is fertőzés, az 100%
2008. máj. 4. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia, ha nem viszket, csíp és nincs rossz szaga akkor természetes. Ha ez ez a három van akkor orvos.
2008. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
Nem csak szeretkezés útján kapsz fertőzést! a hüvelygombát bárhogy, bárhol, bárkitől elkaphatod!mondjuk ha véletlenül egy törölközőt használtál vkivel! de ha nem csip, nem viszket, nincs szaga, akkor természetes...
2008. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Miert kell igy riogatni ezt a szerencsetlen gyereket!


Ha meg nem menstrualsz akkor valoszinu annak az elojele h hamarosan fogsz. Ha nem faj semmi akkor ne aggodj. Szinte minden nonek van folyasa. Ha sok van akkor elmehetsz gyereknogyogyaszhoz adhat ra huvelykupot.

2008. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát sztem az utolsó lehet a leg,,igazabb,,
2008. máj. 5. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont erre gondoltam, hogy talán a menzesz előjele lehet, hiszen nem csak fehér folyás létezik, a menstruációt gyakran előzi meg fehér, sárga, vagy barna folyás. Ha nincs nagyon erős szaga, nem extrémen sok és nem viszketsz sehol, nem fáj semmi, akkor ez lehet az.
2008. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!