Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a menstuáció kimarad...

Ha a menstuáció kimarad hogyan indul be magától?

Figyelt kérdés

igen, ezt a kérdést már egyszer feltettem de mindig másra válaszoltatok a, és nem arra amit kiirtam!

KÉRLEK TITEKET HOGY ÍRJÁTOK LE AZT A FOLYAMATOT AHOGY ÚJRA BEINDÚL MAGÁTÓL!

13/L tavaly óta menstruálok.. 23 napja késik!


2012. júl. 12. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fel kell nőni hozzá, közben a hormonrendszered is felnő ;) gyerek vagy, semmi extra nincs, ha kimarad néha...akkor aggódj, ha 16-17 évesen még nem rendszeres a ciklusod, addig meg örülj, hogy ebben a dög melegben nem menstruálsz!


És ne kiabálj!

2012. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyenem, 7 hónapig megjött nagyjából jó időben, aztán hirtlen... kimaradt egy hónap. majd mégegy és mégegy. 5 hónapig nem jött meg. :) aztán hirtelen aztt vettem észre, hogy fája a hasam de mint az állat és megjött. szerintem magától meg fog neked is jönni. barátnőmnek csak 2 hónap maradt ki. amúgy a 23 nem is rossz, valszeg kimaradt egy ciklusod, de kb. egyhét, és lehet hogy megjön a kövi.
2012. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat! :))
2012. júl. 12. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, 23 nap nem olyan sok a Te korodban. Majd ha 2-3 hónap marad ki, akkor kell orvoshoz menned.
2012. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még most fejlődik a hormonrendszered. Idő kell hozzá, hogy a menstruációd rendszeressé váljon. Eltelhet addig akár 2-3 év is.
2012. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de az előbb írták itt hogy valakinek 5 hónap is kimarad!

az nem baj?

2012. júl. 12. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem baj, de a menstruáció késésének lehet több oka is. Ha már 5 hónapig nem jön meg, akkor mindenképpen el kéne menni orvoshoz, mert látatlanban óriási felelőtlenség bármit mondani. Én biztos, hogy nem foglak lebeszélni az orvosról, miattam ne legyen semmi bajod!!! Bár soha ne legyen semmi bajod amúgy sem, ezt kívánom Neked!!! :)
2012. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm sépen a válaszokat!
2012. júl. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!