Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inzulinos cukorbeteg vagyok...

Inzulinos cukorbeteg vagyok es nem szedhetek fogamzasgatlot! Viszont a menszim akkor jon meg mikor megyunk nyaralni! Hogy tudnam csusztatni?

Figyelt kérdés

#csusztatni
2012. júl. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Már miért nem szedhetsz fogamzásgátlót? :O

Amúgy sehogy.

2012. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod elcsúsztatni, tamponnal tusz fürdeni ha ez a gond.
2012. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt tudom,hogy fogamzásgátlóval lehet csúsztatni!Azért nem szedhetek mert az inzulin megsemmisíti a tabletta hatását!
2012. júl. 12. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
OMG, ezt ki mondta, hogy megsemmisíti a tabletta hatását? 1,5 évig szedtem fogamzásgátlót cukorbetegként, a belgyógyászaton a dokim adott rá engedélyt hogy szedhetem. Egyedül az nem szedheti, akinek már tönkrementek erei a szövődmények miatt.
2012. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most gondold el, aki nem cukorbeteg annak van inzulinja.
2012. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez így butaság. Inzulint az is termel, aki nem cukorbeteg, pont ugyanannyit, amennyit egy cukorbeteg ad be magának a megfelelő szinthez. Az erek sérülése sem mindig jár együtt a cukorbetegséggel.
2012. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondjatok olyan fogamzásgátló tablettát amit szedhetnek a cukrosok és amiben nincs annyi cukor mert azt be kell építeni az ételbe!Meg ha össze is jön és szedem akkor menszi előtt mikor kezdjem el szedni,hogy tudjam csúsztatni?
2012. júl. 12. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Laktóz a felületén van, az olyan minimális, hogy bele se kell számolni a diétába.
2012. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!