Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem kezdtem el a következő...

Nem kezdtem el a következő levél fogamzásgátlót, mert későn tudtam volna kiváltani, gondoltam akkor jó is, tartok egy kis szünetet vele. Erre tiszta pattanás az egész fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
máskor gondolkodás előtt beszélj az orvosoddal ;)...nem mellesleg olyan nincs, hogy kis szünet, olyan van, hogy fél év....
2012. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, azt sokszor mondják, hogy a tabi eltünteti a pattanásokat, de azt vhogy senki sem szokta reklámozni, hogy estenként abbahagyáskor meg olyan ragyás lesz tőle az ember, mint egy tini (még akkor is, ha életében nem volt pattanásos).

Azt tudod tenni, mint más pattanásos emberek. Arclemosó, figyelsz az étkezésedre, kozmetikus stb.

2012. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én következő mensikor újrakezdem az tuti
2012. júl. 12. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!