Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? 12/l

Mit tehetnék? 12/l

Figyelt kérdés
tavaly augusztus körül kezdett el nőni a mellem de olyan pici alig látszik és a suliban is azzal csúfoltak(mert ugye már nyári szünet van de szeptembertől megint)hogy szúnyogcsípés van a mellem helyett meg ilyenek.. annyira zavar.nem tudnék valamit tenni hogy gyorsabban nőjön?
2012. júl. 12. 12:14
 1/8 MacsekCicus válasza:
100%
semmit max hordj melltartot az nagyobbit
2012. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz a bunkókkal! Elég primitív a gondolkodása, aki olyan dologért csúfol amiről nem tehetsz. Ha lenne egy csöpp eszük, akkor tudhatnák, hogy mindenki más ütemben fejlődik és senkit sem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett!
2012. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a dologgal! Minden szervezet más és más tempóban fejlődik. Eljön az az idő is, amikor a te melled is fejlődésnek indul. Egyelőre öltözz rétegesen, viselj mellényt, vagy olyan felsőt, aminek a mellrészén zsebek vannak. Ne járj görbén, húzd ki magad, ki a mellet ami azért csak látszik már egy kicsit!
2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
12 évesen gyerek legyél, ne a cikcóid méretével foglalkozz! ;)
2012. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi igyekszem majd nem törődni velük csak mindjárt 13 leszek és még anya is mondta hogy a tesómnak ilyenkor nagyobb volt:/.
2012. júl. 12. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Legalább Anyukádnak nem kéne ebben versenyeztetni Bennetetek a Testvéreddel. Ő is tudhatná, hogy mindenki más ütemben fejlődik. Második voltam.
2012. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Húzogass közötte wc papírt. Szerintem attól megnő. Legalábbis a seggednél bevált :D
2012. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz tenni, max hordasz melltartót(ha jó rád, akkor is nagyobbnak látszik tőle a melled, nem kell olyat, ami még nagy is rád!!), vagy elfogadod magad úgy ahogy van.


Elmondanék neked vigasztalásul annyit, hogy én 15 éves vagyok, most fogok tizedikbe menni, és a mellem most súrolja alulról az A-s(azaz a legkisebb) kosarat. Elméletben. Gyakorlatban, pedig nagy rám az is, csak néha felveszem, mert már iszonyatosan idegesít. 12 évesen konkrétan annyi mellem volt, hogy meg volt duzzadva a mellbimbóm. Aki ezzel csúfol, annak szólj vissza, ha melltartót hord és csak attól nagy neki, akkor azért, ha nem nagy neki se, akkor azért, vagy pedig csak hagyd figyelmen kívül. Tanulj meg valahogy nem görcsölni ezen. Simán lehet, hogy te szerencsésebb leszel, mint én (azaz az emberek 90%-os rétegébe fogsz tartozni, és nem a 10-be:)) és egy éve belül simán lehagyod azokat, akik most csúfolnak. Volt egy ilyen osztálytársam. Sokáig azzal vigasztaltam magam, hogy ő is ilyen, nem csak én, de 8-ra szerintem (a duci osztálytársnőnket leszámítva neki lett a legnagyobb melle).

Ha pedig mégse nő meg, akkor se keseredj el, van aki ennek ellenére is téged fog megnézni, nem a többi nagymellűt/melleset(esetemben). Ez már tapasztalat. Nem sok, de van. Végső soron úgyis csak egyetlen egy fiú kell majd ahhoz, hogy boldog legyél, nem?

2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!