Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen nagyon erős lett a...

Hirtelen nagyon erős lett a vérzésem, egyik percről a másikra ömleni kezdett, részletek lent?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan görcsöltem, kimentem a wc-re, és egy tenyérnyi darab valami jött ki. Azóta is görcsölgetek, kisebb darabok jönnek, de lényegesen enyhébb, mint volt, majdnem normális. Ha elmegyek orvoshoz, így is megvizsgál, vagy mit tud csinálni?

2012. júl. 12. 12:45
 1/8 Becsee válasza:
Kedves kérdező!!Először is nem tudom hány éves vagy,de meg kell kérdezzem nem lehetsz terhes?bocs hogy megkérdeztem de (nekem így ment el a babám )ha nem lehetsz terhes akkor pedig azzonal menny el a dokihoz így is megvizsgál és ő majd eldönti,hogy mi a teendőd!!
2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
nekem is volt már nem egyszer ilyen. eleve darabos a mensim, de volt amikor tenyérnyi alvadt vérek jöttek belőlem. Nem voltam terhes, mégis ez volt. Pár óra múlva vissza is vett, és másnapra a mensim is elmúlt. AMúgy ha elmész most dokihoz, így is megvizsgál. Én a helyedben (mivel mondom nekem is vol m ár ilyen) nem rohannék egyből a dokihoz, főleg úgy, hogy már visszább is vett......
2012. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem túloztál mikor azt írtad, hogy tenyérnyi, akkor jobb ha Orvoshoz mész.
2012. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg magzatelhalás. Túl sok teendőd nincs, mozogj de óvatosan,sétálj, hogy tisztulj ki. A természet teszi a dolgát. Ha belázasodnál akkor feltétlenül orvos, de szerintem nem lesz rá szükség. Minden rendben van. Ölellek, szia.
2012. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, terhes nem lehetek, védekeztünk, igaz, csak gumival...csak ritkán tudok együtt lenni a párommal, külföldön dolgozik, és így az egyetlen esélyünk a teherbeesésre múlt héten volt. Szóval kizárt. Most a görcsölésen kívül minden okés már, munka után megyek dokihoz.
2012. júl. 12. 12:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 12:51-es. Képzeld el, tudom, mi micsoda, veled ellenben pedig nagybetűket és mondatvégi írásjeleket is tudok használni :) Mindenki másnak köszönöm. Terhesség kizárt, eddig is néha volt pár 1-2 cm-es kis vérrög, ami kijött, ez nem olyan volt.
2012. júl. 12. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
5. válaszoló vagyok, és nem szoktam a kommentekre reagálni, de ez egyszer kivételt teszek. Nem tudom, hogy a kedves szintén 76 százalékos válaszoló mennyi idős, de én már sok mindenen túl vagyok. Mire elértem a klimaktériumot megéltem néhány viharos menstruációt, tehát tudom, hogy mi az, és tudom mik a magzatelhalás tünetei és még azt is, amikor a megvastagodott méhnyálkahártya válik le és ürül ki. Tehát ha kedves kérdezőnél a terhesség kizárható, akkor ez utóbbi történt. Na, minden jót nektek!
2012. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz,nekem egy ököl nagyságú volt, de ez csak alvadt vér.
2016. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!