Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Páromnak erős fájdalom jelentk...

Páromnak erős fájdalom jelentkezik vizelés közben ill. szexuális aktus után, eddig ez nem fordult még elő. Mi okozhatja ezt? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Én jelenleg 14 hetes kismama vagyok, enyhéb fertőzésre utaló tüneteim vannak, a következő héten megyek a dokimhoz mert aggaszt. Tegnap óta pedig a páromnak nagy fájdalmai vannak vizelés közben valamint aktust követően (ahogy azt már leírtam.) Jövő 7en szeretnénk felkeresni egy urulógust ugyanis eddig ha nekem volt valami kisebb fertőzésem, gyulladásom akkor a páromnak is felírt a nőgyógyászom kenőcsöt de mivel most babát várok szeretném ha egy urulógus is látná. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Ugye nincs komoly baj?
2011. febr. 27. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ahogy Te magad is megfogalmaztad, itt már urológus szakember segíthet. de ne várjatok időpontra , mert az hetek-hónapok, hanem kérjetek sürgősségi beutalót a házidokitól.nagyon- nagyon fontos, főleg ilyen fiatal korban.

a legjobbakat kívánom.

üdv.

2011. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

de van, randa húgyúti fertőzése van a párodnak...kezeltetni kell, mert a veséjére húzódhat


addig is rengeteg folyadék, és C-vitamin (vizelettel ürül és savas környezetet csinál, a bacik nem bírják)

2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menjetek orvoshoz mielőbb, de addig is igyatok kamilla teát, meg mellé sok vizet is, biztos segít a panaszotokon.
2011. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hali!


A PÁRODNAK:

Urológus, de le7 inkább bőr- és nemibeteg gondozó minél hamarabb, ha nagyon szenved, ügyelet!

NEKED:

Mihamarabb rendkívüli időpont a szülész-nőgyógyászodtól, mert ha neked van vmi fertőzésed az a magzatra is ráterjed7, és most úgy glom az a legfontosabb, hogy ne kerüljön veszélybe!


Együttesen kell mindkettőtöket kezelni, addig szex semmi, ha javultok, KIZÁRÓLAG óvszerrel egy darabig, te pedig használj intim mosakodót, annak savasabb a kémhatása is!

_ Hány évesek vagytok?

_ Az aktus előtt semmit nem vettetek magatokon észre? Ő sem?


Az urológushoz nem kell időpontot kérni a háziorvostól, max a szülész-nőgyógyászodtól feltételes módon.

El nem tudom képzelni mi le7! Még ha hűek voltatok egymáshoz, akkor is le7nek bizonyos -- esetenként lappangó -- fertőzések, amelyek bekavarnak.


Ha a dokinál elvoltatok, azért majd írjátok meg, mik a fejlemények!


Jobbulást! ;-o

Üdv: EE

2011. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk mind a ketten de egyébként nekem korábban rendszeresen kiújuló hüvelyi fertőzésem valamint hólyaghurutom volt. Kezelték nekem de mindig kiújult. Legutóbb amikor olyan panaszaim voltak mint most a páromnak és véres is volt a vizeletem azonnal bementem a kórházba, levették a vért, vizeletmintát kértek, de az eredmény szerint a vizeletem tiszta volt amit a mai napig nem értek. Eddig a párom tünetmentes volt, viszont őt nem mindig kezelték velem párhuzamosan. Szerintem eddig lappangott nála és most jelentkeztek a tünetek. Természetesen minél hamarabb felkeresünk egy szakembert, én is és Ő is mert én nagyon aggódom a babáért! Köszönöm a segítséget ha lesz valami konkrét eredmény megírom itt!
2011. febr. 27. 20:02
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az aktus előtt csak nekem voltak tüneteim de csak enyhe tünetek, és am is kell mennem a nőgyógyászomhoz két héten belül de mivel a páromnál most ilyen problémák vannak ezért hamarabb fogok menni. Aktus után amikor a párom elélvezett vagyis közben is azt mondta olyan szúró, csípő érzés volt valamint amikor utána elment pisilni akkor is valamint utána egy picit piros volt a fitymájának a teteje. Ennyi amit észleltünk de már ez is épp eléggé megijesztett. Nekem nincsenek ilyen erős tüneteim néha nálam is megvan egy enyhe égető érzés de nem okoz különösebb problémát viszont nyugodni sem hagy.
2011. febr. 27. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Így már minden vili.

Ha nem egyszerre kezeltek bennetekett, ez le7 talán itt a bibi, mert akkor átlabdázgattátok egymásnak a fertőzést. Vagyis, amíg téged kezeltek, a párod addig csak hordozta ezt a kórokozókat. Ájjjájjjájjj! SSS:-S


Ha fertőzésgyanú van, tökmindegy volt-e óvszer vagy sem, mindkét felet át kell nézetni orvossal. Azért tökmindegy, mert a női nemi szervekkel uúgy a herezacskó is érintkezhet és onnan megintcsak el tud terjedni a dolo, hiszen a közeg nedves, nyirkos, és azt a gombák ill. kórokozók imádják.


Jobbulást kívánok! Ha gáz van, azonnal orvos! :-o

És akkor várjuk a fejleményeket!

Üdv: EE

2011. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most olvastam a 2. részét előbbi kommentednek:


A tanulság ebből sajna saját károtokon az, hogy tökmindegy, hogy kinél van, és mileny enyhe/súlyos tünet. A tünet az TÜNET, és azonnali kezelést ill. további megelőző procedúra bevezetését igényli!


A csípő vizelet pedig minden esetben húgyúti fertőzésre utal, akárkinél is fordul elő. A férfinak ilyenkor a bőr- és nemibeteg-gondozó felkeresése ajánlott, te pedig soron kívüli időpontot kérj a nőgyógyászodtól!

_ A párodnak csak a fitymájának a teteje volt piros? Mármint felhúzott alapállapotban a fitymavégi bojtra gondolsz, (feltételezem van neki), vagy esetleg a makkja is bepirosodott?

_ Viszket is neki?


EE

2011. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az urulógiai vizsgálat nem elég a páromnak??
2011. febr. 27. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Épp azt mondom,... ez inkább nem urológiai, hanem bőr- és nemigyógyászati eset. Inkább a nemigondozóba menjen, mert ezeket a fertőzéseket ott kezelik, húgycsövön belül vagy kívül!


Tehát amint az a 18:51-esben is írtam... "le7 inkább bőr- és nemibeteg gondozó" ... urológust abban az esetben javaslom, ha nincs ilyen a közeletekben, mert ez sztem inkább nemigyógyászati esetnek minősül. Az urológus inkább műt vagy beavatkozik, a nemigyógyász meg feltép ha kell és kezel.


_ A párodnál csak a fitymájának teteje volt a piros? Mármint felhúzott alapállapotban a fitymavégi bojtra gondolsz, (feltételezem van neki), vagy esetleg a makkja is bepirosodott?

_ Viszket is neki?


EE

2011. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!