Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól kell melltartó?

Mikortól kell melltartó?

Figyelt kérdés
tudom ezt anyutól kéne kérdeznem de majd meg is kérdezem csak gondoltam először itt.ha futok és érzem hogy egy picit lötyög akkor már kell?én még csak toppot hordok.12 éves vagyok.
2012. júl. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor már akkora a melled, hogy tartani kell.
2012. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én először toppot használtam. Aztán tértem rá, szóval szerintem tegyél te is így.Én 7.ben hordta toppot, 8.ban meg már melltartót. De függ a mértettől is
2012. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és semmi mellem.Viszont már a bimbóm átlátszana ha toppot hordok és az szerintem undorító.Úgyhogy én a tescoba vettem ilyen kis tini melltartót.Nem merevítős tehát nagy bajom nem is lesz tőle.És nem 65787412581mérettel nagyobb hanem amibe az a kicsi beleillik. :)
2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, mintha én lennék:) Csak én egy évvel korábban tettem meg ugyanezt.

Tulajdonképpen nem kell, de ha zavar vegyél nyugodtan gyerekmelltartót. Ha nem zavar, akkor a top is tökéletes, főleg így nyáron.

2012. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!