Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba jelei?

Hüvelygomba jelei?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,fiuval még nem voltam.Pár napja érzem hogy a hüvelyem körül és talán még a hüvelyem is viszket néha,és szuros,égetos érzést érzek.Féllek elmenni orvoshoz.Viszont mindenképen szeretném tudni hogy mi a baj és hogy jol e vagyok.Mit tanácsoltok?

2012. júl. 12. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hüvelygomba, vagy fertőzés
2012. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt és nem szóltam, még mindig nem tudja senki, de ma már jele sehol
2012. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ido alatt mult el??Mit tettél hogy elmult?ééés nembiztos hogy nkm az van.Csak azok a tuneteim amiket ott fent leírtam.Hogy deríthetném ki hogy mibajom?
2012. júl. 12. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Pedig ha baj van, akkor muszáj elmenni orvoshoz, mert különben csak rosszabb lesz, és akár meddő is lehetsz.
2012. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem de nagyon féllek.Mit csinálhat az orvos??
2012. júl. 12. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp menj orvoshoz, valószinüleg gomba. Magrától nem múlik el, lehet épp tünetmentes de utána ujra vissza fog térni nagy valószinűséggel. Beszélj Anyukáddal először is.
2012. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyummal.de semmi folt nincs a huvelyemen sem sehol.akkor is lehet gomba?Mit csinálhat az orvos velem??mivel még sosem voltam ilyen orvosnál féllek hogy fájni fog és elég kényeske vagyok ilyen téren :/
2012. júl. 12. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
keress egy női dokit szép nyugodtan, aki elött sokkal elviselhetőbb a terpesztés, mint egy idegen férfi elött és nyilván empatikusabb is mert nem csak orvos, hanem nő is, aki nem csak könyvből tanulta a tudnivalókat, hanem át is érezte azokat...
2012. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 avellana ***** válasza:
100%
Elmentem a háziorvosomhoz, akinek elmondtam, hogy viszeketek és megváltozott a folyásom mennyisége és minősége. Kaptam hüvelytablettát és kenőcsöt. Ennyi. Nem kell besz.arni! Az orvos azért van, hogy segítsen, és ne hisztizz ezért, mert a gomba miatt nagyobb bajaid is lehetnek! Ne várj, hanem menj és meggyógyulsz!
2012. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!