Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet PCOS-om ilyen tünettel?

Lehet PCOS-om ilyen tünettel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, kb. 12 éves koromban jött meg, és 1 év alatt be is állt, de mostanában, olyan fél éve rendszertelen lett a menzeszem, valamikor késik, vagy korábban jön meg, görcsöl a hasam, mikor megvan, pedig azelőtt sosem. lehet a pcos tünete? vagyis ennyi idős korban már lehet? Hullik a hajam fésülésnél és elég sokszor jön rám a zabálhatnék is :D
2012. júl. 12. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát éppenséggel elöfordulhat de lehet más is. Uh-od volt már? vannak policisztáid?

A hajhullás ha csak fésülésnél van az nem gáz. Napi kb 100 szál hullik ki természetesen. A PCOS-nál nem tünet a hasfájás a mensinél.

Milyen a testalakatod? vannak suly problémáid?

2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 6 hónap rendszertelenség megérne egy kivizsgálást, nem feltétlenül vagy pco-s, de lehet egyéb hormonprobléma, pl. pajzsmirigy

kéne egy hormonlabor

2012. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én PCOS vagyok, jobb ha orvoshoz fordulsz nekem pl: 6 hónapig egyáltalán nem volt meg, de viszont úgy kezdődött mint nálad megjött nem jött meg.Pajzsmirigy esetén is előfordulhat ilyen szóval mint az előző Labor vizsgálat de gyorsan
2012. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!