Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a helyzet, hogy felraktam...

Nagy Emőke1 kérdése:

Az a helyzet, hogy felraktam egy tampont és aztán elfelejtettem, majd felraktam még egyet később és most egyiket sem találom. Mit történhetett, talán kiestek és nem vettem észre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:27
 1/6 anonim válasza:
83%
Most ez a kérdés vicc? Odáig oké, hogy elfeledkeztél róla és még egyet felhelyeztél , de hogy nem találod?! Talán nagyon felcsúsztak , de ha fel nyúlsz , érezned kell. Az meg hogy kiestek egyenesen baromság. De ezt gondolom te is tudod!
2012. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom...de tényleg nem találom...

Jobb ha orvoshoz fordulok.

2012. júl. 12. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb ha sürgősen orvoshoz fordulsz-elmeorvoshoz!
2012. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan keresed? (Persze orvost is felkereshetsz, de ez olyan, hogy a lányok meg szokták oldani egyedül is.)
2012. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha valóban nem találod őket és biztos vagy benne, hogy fent vannak. Akkor valóban látogass el az orvoshoz. első voltam
2012. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Hova raktad fel? Ha a polcra, lehet anyukád használta el.
2012. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!