Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgálót szedek, viszont...

Fogamzásgálót szedek, viszont van egy két jel ami arra utal, hogy lehet, hogy mégis terhes lettem. Most így tabletta szedése közben is csinálhatok tesztet? Nem fogja befolyásolni az eredményét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj nyugodtan!!!
2012. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet, nem befolyásolja.
2012. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre!
2012. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. De mégis miből gondolod, hogy terhes lettél?
2012. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A barátom 3 hete jött haza külföldről 4 hónap után és azóta ami belefér...Viszont kb 5 napja folyamatosan olyan érzésem van mintha meg akarna jönni,meg furán érzem magam néha napközben, kis hányinger...de lehet hogy ezt már csak bebeszélem magamnak. Nemtudom. Viszont eléggé be vagyok szarva,mert nagyon nem szeretném ha pozitív lenne.:( Két barátnőm is mondta,hogy nekik az volt a legelső jel,hogy úgy érezték mintha meg akarna jönni nekik, akkor voltak 2,5 illetve 3,5 hetes terhesek. :/
2012. júl. 13. 11:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Megyek el nemsokára, veszek is egyet,mert tiszta ideg vagyok egész nap már emiatt. Fél 2 körül kiderül mi a helyzet!
2012. júl. 13. 11:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem fél éve szedek fogamzásgátlót de ilyen érzésem még SOHA nem volt.
2012. júl. 13. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia. Ilyen érzésem nekem is volt mikor szedtem gyógyszert, de nem fél év után hanem első hónapokban. Szorítok érted!
2012. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 4 évnyi fogamzásgátló szedése után éreztem ezt, és igen, terhes lettem mellette. Nem befolyásolja a tabletta az eredményt, kívánom a legjobbakat! Majd írd meg mi lett, szorítok!
2012. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Írok mindenképpen de sajnos csak fél4-kor tudom megvenni majd a tesztet, most nem tudtam.:( Legkésőbb fél 5-kor jelentkezem!
2012. júl. 13. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!