Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanába hányingerem van, és...

Mostanába hányingerem van, és állando roszskedvem! Ez miylen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok... kb 1 hete... hányingerem van, és állandó rosszkedvem , egyfojtába aludnék, és érzékenyebb avgyok, legszivesebben mindig sirnék... de igazábol nincs okom rá! Ételre gondolok és rosszul vagyok! Ez milyen betegségre utalhat??? kérlek segitsetek!
2009. júl. 12. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió, menj el pszichológushoz ha gondolod, vagy ülj le egy barátoddal, vagy akiben megbízol beszélgetni.
2009. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem esedékes a menstuáció? Az is okozhatja. Vagy egyszerűen a kamaszkori hormonális változások, vagy bújkál benned valami vírusos betegség, amivel a szervezeted még viaskodik. Szedjél vitamint, gyümölcs, folyadék, barátok, zene.
2009. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy terhes vagy:))))
2009. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szedek fogamzásgátlót és a gyomrom fáj inkább...
2009. júl. 12. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓ barátom, én fogamzásgátló mellett lettem terhes:)
2009. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én majdnem biztos vagyok benne h nem az a gondd! Inkább énis depresszióra tippelnék..
2009. júl. 12. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem is a terhesség ugrott be. De nem voltál stresszes mostanság? Vagy nem vár rád valami amitől kiborulhatsz, és ideges lehetsz, mert ha a gyomrod is fáj, az idegesség oda is rá szokott húzódni. Ha valami ételtől lenne, akkor szerintem hánytál is volna. De én tippelek még valami vírusra is, annak is szokott előjele lenni.
2009. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igazábol szorongok... az a baj h barátommal 9 hónapja vagyunk együtt és egyfojtába azon grcsölök h nehogy szakitsunk avyg nehogy összevesszünk..egyfojtába ez jár a fejemben... mindent bemesélek magammnak...
2009. júl. 12. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen változtatnod kéne. Nem állítom, hogy biztos ez okozza, de valószínűleg közrejátszik. Én is tapasztaltam, hogy a közérzetem hogy képes befolyásolni a szervezetemet, és egy barátnőm is sokszor rosszul van és neki is rossz a kapcsolata a barátjával. Ha barátoddal nem javul a helyzet, akkor vmi módot kell találnod, hogy lenyugtasd magad.
2009. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazad van... amugy neharagudj elkérhetném az msn-cimed ha van hogy beszélgessünk kicsit???
2009. júl. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!