Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Terhes...

Késik a menstruációm. Terhes nem vagyok! Valami gyógynövény tea? Házi praktikák?

Figyelt kérdés

Csináltam 3 tesztet is, terhes tuti nem vagyok...(védekezünk is mindig).

5-ik napja hogy meg kellett volna jöjjön, eddig mindig rendszeres volt.

Fogamzásgátlót soha életemben nem szedtem, az nem okozhatja.

Fontos lenne hogy pár praktikát kipróbáljak, s ha akkor sem jön meg csak akkor megyek nőgyógyászhomhoz, mert nem állok valami jól a pénzzel, és nincs 1 hónapja hogy voltam nála(csak amolyan rutinellenőrzésre).

Kérlk ha van valakinek ötlete segitsen!

Nemsoká nyaralok, és jó volna addig lejártatni...

Előre is köszi!!!

L19


2012. júl. 13. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Pár napja fájt a hasam alja, megnőttek a melleim.

Fehér folyásom naponta jön egy pici. Pattanás is előjött néhány úgyhogy a jelek megvannak...Félek nehogy hibás lenne a teszt, ezért kellene egy két "menstruáció előhozó " csodapraktika...

2012. júl. 13. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezen a teák nem segítenek, a héten meg fog jönni nyugi! ez nem olyan nagy késés!
2012. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy igazad lesz! Bennem van a félelem is, hogy kitudja talán mégis teherbe estem volna, de gondolom annak számos jele lenne, én pedig semmi változást nem vettem észre magamon.


A teát azért említettem, mert mintha hallottam volna a cickafark teáról, ami menstruáció-szabályzó, bár nem vagyok benne biztos, ezért írtam ki. Forró fürdőt is olvastam már, de nem használ :(

2012. júl. 13. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igyál sok meggylevet (a meggy befőttnek a levét)
2012. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a hülye időjárás, meg a front miatt késik. Ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor simán lehetséges ennyi késés
2012. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekifogok meggylevet is inni, mindent elkövetek, mert már annyira kétségbe vagyok esve, hogy álmomban is pocakom volt.

Eléggé furcsálom, mert nekem az időjárás sosem volt befolyásoló tényzező, sem fejfájás, semmi nem szokott lenni. Főleg nem menzesznél.

Egy kérdés: Az lehetne terhesség előjel, hogy sokat kell wc-re menjek? Kevés pisi jön, de az inger egyre gyakoribb. Annyira félek, félek netán lyukas lett volna az óvszer, vagy ki tudja mi történhetett, de 2, éve vagyok a párommal még sosem fordult elő olyan. Ma veszek még tesztet, kiproóbálok vagy 3-at csak végre nyugodjak már meg, mert igy élni nem lehet!

Köszi a segitséget nektek! Bocsi a helytelen irásért, de sietek és stresszelek...Puszi

2012. júl. 14. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakori vizelési inger sok minden jele lehet, fertőzés felfázás. Nem voltam még terhes, de szerintem ilyen korán nem lesz a babától vizelési inger, csak ha nagy s nyomja a hólyagot... Szerintem nem vagy terhes, de nyugodj meg mert a stressz sem tesz jót a ciklusnak, attól is késhet!
2012. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

A tegnap halvány, rózsaszínű folt jelent meg a tisztaságimon, igy már kezdtem megnyugodni. Ma reggel pedig már sötétbarna, kezdtem örülni. És amint a wc-re ültem, elindult a vér is :D

Én is a felfázásra gyanakszom, azért lehetett a késés is nem? Elvégre ezekben a hülye időkben, egész nap meleg van s este hűvös...Plusz a hideg vizben való fürdés, meg minden egyéb.

A lényeg, hogy nem vagyok terhes, ahogy az elején biztosak voltunk benne a párommal, dehát a minimális aggodalom is elég volt nekem!

Köszi mindenkinek a nyugtatást :)

Puszillak benneteket!

2012. júl. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!