Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gyenge a menstruációm?...

Miért gyenge a menstruációm? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

(Korábban írtam ki kérdést, hogy terhes lehetek-e mikor megszakítással védekeztünk a barátommal)


Most megjött a menzeszem tegnap előtt. Akkor még gyenge volt, tegnap közepes volt, most megint gyenge, szerintem még holnap is gyenge lesz és már utána el is fog múlni.

Van, hogy erősebb szokott lenni a menstruációm, de most kevesebb, viszont vér színű, tehát pirosas, néha sötétebb.

Ma párszor előfordult hogy hányingerem volt, de nem olyan durván, tegnap reggelre pedig arra ébredtem, hogy elvisz a mentő, úgy görcsöltem.


Most mi bajom van? Mégis terhes vagyok? :S Mikor tesztelhetek?


2012. júl. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Miből tartana megcsinálni egy tesztet? Ha már kórházba vittek, miért ne vizsgáltattad ki magad?

Ha erősen görcsöltél, akkor nem vszínű, hogy terhes vagy. Lehet, hogy voltál, de már nem vszínű.

2012. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vitt be a mentő, csak azt hittem be kellesz mennem, mert annyira fájt a hasam. Bocsi, nem jól írtam le.

Egyébként 18/L vagyok.

2012. júl. 7. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

hasonló esetem : március óta gyengébbek a mesnt.-m, elmentem természetesen egyből dokihoz. A válasza az volt,ha negatívat teszteltél,akkkor nincs terhesség. Azóta is gyengébbek a vérzéseim, bár én az első gyengébb mens. után bepánikoltam,hogy lehet,h baba van a dologban, ...

máj.-ban írattam fel gyógyszert

2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetsz mehen kivuli terhes... irany a nogyogyasz...
2012. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!