Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kimarad?

Szerintetek kimarad?

Figyelt kérdés
1 hete,késik,és biztos nem vagyok terhes.szerintetek kimarad? az elmúlt 3 hétbe fogytam 8-10 kilot.
2012. júl. 13. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a fogyástól is. Nem biztos, hogy kimarad 1 hét késés még nem olyan nagy tragédia ha nem rendszeresen fordul elő.
2012. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk??
2012. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

"az elmúlt 3 hétbe fogytam 8-10 kilot"


Hehe, ha ez igaz, akkor a kovetkezo 2-3 hetBE meg fogsz halni. :D

2012. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bunkó válaszokat nem kértem.-.-'

elsönek köszönöm.

utolsó miért halnék meg?fogyókúráztam.

2012. júl. 13. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Egeszseges fogyokuraval max heti 1kg-t lehet fogyni. Ha te 2-3 kilot fogytal/het, az igen durva koplalast jelent, nagyon sok izmot veszitettel, ilyent tobbet ne csinalj, a sajat erdekedBE!
2012. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
káposzta kapszulát szedtem.nem koplaltam azért köszi.(:
2012. júl. 14. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mert teljesen biztos, hogy a fogyókúrától van.

Saját tapasztalatból mondom, mert én is fogyóztam, le is ment több kiló és hát felborult az egyensúly...kellett idő, míg újra helyre állt.

Az emberi szervezet reagál a drasztikus változásokra, de helyre is áll szerencsére.

Azért figyelj oda magadra!

Minden jót! :)

2012. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszii.szépen már nem szeretnék többet fogyni.(: és már egy hete abbahagytam és nem szedtem vissza.((: antibiotikumot és szedtem álitolag attol is lehet.szerintetek kimarad?:oo 7-én kellett volna megjönni-e.
2012. júl. 15. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogyástól és a kapszulától is lehet (én hallotamm róla elég rém dolgokat) Várj pár hetet ha továbbra sem jön meg menj orvoshoz.
2012. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!