Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok között tényleg ciki a...

Lányok között tényleg ciki a betét használata?

Figyelt kérdés
Láttam egy témához kapcsolódó kérdést, és eszembe jutott ez a gondolat, amit jó pár éve hallottam egy osztálytársnőmtől. Tényleg ciki? És ha igen, miért?
2012. júl. 14. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért is lenne ciki??? Szerintem cikibb egy állandóan maszatos alsónemű.
2012. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Miért lenne az? Csak most divat lett a tampon, és attól sok kislány menőbbnek érzi magát. De szerintem mindenki használjon azt, ami neki jó és bevállt! hülyeség lenne csak azért tampont használni, mert most az a divat... Ha neked a betét kényelmesebb, használj azt!
2012. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár napja még azt kérdezte valaki, ciki-e a tampon. Most már nem értem. Valamit csak be kell rakni, ha vérzel.
2012. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csak ha fiú vagy
2012. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a tampon is a betét is ciki. Aki ad magára friss szénát használ.
2012. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A mai világban már a normális dolgokat sokan cikinek tartják.
2012. júl. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze és menstruálni is ciki ugye?!
2012. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez butaság szerintem... a te magán dolgod.. nem hiszem, hogy mindenkinek mutogatni fogod hogy mi van a bugyidban... úgyhogy ha ciki akkor nem kell senkinek az orrára kötni.:)
2012. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Figyelj. Én is hallottam ilyeneket, de én nagyon lesz*rom már bocsánat. És igen, ha neked a betét válik be akkor azt használod. Ne csinálj belőle ügyet.!

Üdv.

12/L

2012. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!