Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kis/nagy gondom....

Van egy kis/nagy gondom. Szégyenlős vagyok, még a saját szüleim előtt is. Nem merek melltartót hordani előttük. Tanács?! Nem rég megjött és nem merem megmondani anyának. Pedig nyáron már beszélt nekem erről. Zoknit rakok be betét helyet meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Nem régiben megjött és nem merem megmondani anyának. Pedig nyáron már beszélt nekem erről. Zoknit rakok be betét helyet meg ilyenek.IRTÓ GÁZ. De nem merem mert kellemetlenül érzem magam, szégyenlem a mellem. Jár valaki hasonló cipőben?

2012. máj. 20. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Te nem szégyenlős vagy, hanem hülye.

A véres zokni kidobod? Mert ha igen, olcsóbb lenne a betét...

Ha meg nem, szerinted anyukád nem fogja észrevenni? Na, az lesz majd igazán gáz.

2012. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyébként Panna vagyok és 12 éves.
2012. máj. 20. 12:39
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mi az irtó gáz? Az, hogy úgy nevelt anyukád, hogy nem mersz ilyen dolgokról beszélni vele. A melled ne szégyelld, mert mindenki más ütemben fejlődik, és senkit sem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett!!!
2012. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem rosszabb volt, mert amikor megjött suliban voltam. persze elengedtek haza, de csak apám volt otthon XD

am ne szégyelld. én anyukám tök gyorsan vette, pedig ő nem is nagyon beszélt velem erről előtte. a te anyud is biztos megérti majd!

2012. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
71%

ugye csak viccelsz.?miért lenne ciki megmondani neki h megjött.??tök normális dolog...és zoknit raksz be.??nane:D tök vicces.xdd mondd meg neki nyugodtan...ne szégyelld.!(:

14/L

2012. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bora1497 válasza:
87%
Eleinte én se mertem megmondani. Szerintem ebben nincs semmi ciki nyugottan mondd el nekik.
2012. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

És ehhez még úgy is érzed, hogy férfi lélek vagy női testben?


A zokni biztos baromi higiénikus. Elmész szépen a legközelebbi boltba és veszel betétet, nem értem mi olyan bonyolult ezen, vagy szólsz anyádnak hogy adjon. Innentől csak rosszabb lesz, jobb ha megbarátkozol a gondolattal, mert még a fiúk is megjegyzéseket fognak tenni neked mindenféle szexuális értelemben, megbámulnak majd és udvarolnak, nyomulnak, piszkálnak, felajánlkoznak és sorolhatnám. A melltartó hiánya majd ezt csak fokozza.


Csak nem akarod ilyen szerencsétlenül leélni az életedet. Eddig már sokan túléltük a serdülőkort.


A felhőtlen gyerekkornak vége. Ezért jobb ha most összeszeded magad. Azért még van pár jó éved.

2012. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
szia pannus. amikor megy a boltba anyukad, fittyentsd oda neki hogy "mama, betetet is vegyel" :)
2012. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szia! anyukádnak mondd el meg fogja érteni . Melltartót meg nyugodtan hordj ezt tök természetes csak ez még neked fura.
2012. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én se mertem elmondani anyukámnak;évekig...

Nálunk az volt a helyzet,hogy én nem tudtam,hogy mi történik velem,elmentem a suliból orvoshoz(nekem éjszaka jött meg,délelőtt jutottam el dokihoz,de persze előtte próbáltam wc papírral meg vattával elállítani,de nem sikerült,azt hittem,de komolyan,hogy meg fogok halni,mert elvérzek) nem fájt semmim,de annyira bele éltem magam,hogy így mentem az orvoshoz is,hogy nekem végem.

Ráadásul az asszisztens nő meg az egyik osztálytársnőm anyukája volt(az a lány engem mindig piszkált sok másikkal együtt)

Mondtam a doktor néninek,hogy négyszemközt szeretnék vele beszélgetni pár percet,mert meg fogok halni.

Aztán elmondta,hogy mi a baj,mondta,hogy mire számítsak stb.

Így utólag elég ciki volt,de hát ez van :-) aztán a zsebpénzemből vettem a tampont,később meg a saját keresetemből,szóval az én anyukám a mai napig nem tudja konkrétan,hogy mikor jött meg először.

22/L

2012. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!