Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen olyan krém,...

Van valamilyen olyan krém, ami hűsíti, enyhén elzsibbasztja a bőrt?

Figyelt kérdés
Hogy le tudjam epilálni pl. a combom, karom, bikinivonalat. Nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, és érzékeny is a bőröm. Tudom, hogy másodszorra már sokkal jobb, de nem bírom végigcsinálni, pár centi után feladom...
2012. júl. 14. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
izomlazitó? csak egy ötlet
2012. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Én ordítoztam az első 3 alkalomnál. Egyszer csak a fél lábam szedtem le egyik nap, másnap a másikon. Az volt az első, de úgy hogy jegeltem a lábam fagyasztott borsóval (nem igazán használt). Nincs rá semmi, így is úgy is fájni fog az első 3 szerintem. Aztán megszokod. De ha sokáig nem csinálod, akkor megint fájni fog ha neki állsz.

Karod minek epilálni? Tesóm amúgy hónaljból leszedte epilátorral! Én meg azt nem bírnám ki!

2012. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hónaljból én is bírom, a combommal van a legnagyobb probléma (és még nagy terület is)

Én is úgy voltam vele, hogy na, most megcsinálom, és számtalanszor kezdtem már bele, de pár centi után nem bírom. pedig próbáltam már jégakkuval, hangosan énekelve zenével, és vodkával is kentem már be, de semmi :(

2012. júl. 15. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a szőrtelenítéshez száraz bőr kell, ha bekened, nem tudod gyantázni, epilálni....
2012. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Van. Lidocain a neve, de ilyen baromságokra nem ajánlott. Epilálni senkinek sem kötelező.
2012. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az epilátort nem is szokták érzékeny helyekre alkalmazni. Miért nem mész le a kozmetikába gyantáztatni? Az nem fáj annyira.

A combodat, karodat miért szörteleníted? Én azt sosem szoktam.

Ha van benne néhány erősebb szál, azt szemöldökcsipesszel kiszedem.

Amely területen elkezdesz szőrteleníteni, ott már mindig lesz teendőd életed végéig, mert az eredeti pihék megerősödnek, egyenetlenül megritkulnak... az érintetlen részekkel semmi probléma.

2012. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"vodkával is kentem már be,"


Szerintem csöppet se zavarjon, hogy a vodka értágító ezáltal még élesebbre állítja az érzékelést.

2012. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy értágító, de hűsít! szerintem próbáld ki, erősebb fájdalomnál fújd is. A bőr száraz marad tőle, de egy kicsit enyhíti a fájdalmat.

Köszi a válaszokat.

2012. júl. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!