Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell ezért fizetni a nőgyógyás...

Kell ezért fizetni a nőgyógyásznak a kórházban?

Figyelt kérdés
Eddig csak magánrendelőben voltam. Most viszont anyu nem tud adni 6 ezret a vizsgálatra, ezért a kórházba kell mennem. Ott is ugyanúgy történik minden mintha a magánrendelőben lennék? És ha megvizsgál, kell azért fizetni, hogy megnézze, hogy terhes vagyok-e? Megvan a menzeszem (persze akkor megyek ha elmúlik) és kiszakadt az óvszer. Kevés ugye az esély a teherbe esésre de én félek. Esemény utánit már szedtem be 1 hónapja és ezért nem mehettem íratni még egyet. Szeretnék fog.gátlót szedni.
2009. júl. 13. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A kórházban nem kell fizetni a vizsgáltaért! Az, hogy nálatok hogy megy, kérdezd meg konkrétan ott helyben. Van, ahol időpontot kell kérni, van, ahol lehet menni bármikor, de az csak ők tudják megmondani. Fizetni nem kell, az tuti!
2009. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!A kórházban nem kell fizetni.Vidd a TB kártyádat ,azt elkérik,azzal ingyenes a vizsgálat.
2009. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha anyukámmal megyek, a nőgyógyász beszámol neki hogy milyen vizsgálatot kértem (nézze meg hogy nem estem-e teherbe!)? Mert egyszerre akarunk menni vizsgálatra.
2009. júl. 13. 11:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként nagykorú vagyok már, de elmondja neki ha utánam közvetlenül őt vizsgálja meg?
2009. júl. 13. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondhatja el, köti az orvosi titoktartás, anyukádnak semmi köze hozzá.
2009. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem kell fizetni a korházas rendelőben,és ha jó a doki,akkor minden simán megy,megvizsgál,egyebek

gyogyszert is ir fel neked,általában normálisak,ugyanugy lehet magándoki is bunko kontár,nem függ össze


esetleg nézd meg h akihez eddig jártál,az nem rendel e korházban is...ott nem fizetős...elég h a gyogyszer 6-8 ezer 3honapra


22/L aki mindig sztk-s nődokihoz jár

2009. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyanahhoz az orvoshoz megyek, akinél a magánrendelőben voltam.
2009. júl. 13. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor mákod van, ha a magándokit kórházban is praktizál:D

valszeg rendes lesz veled, mivel már ismer. és nemkell fizetned, ha van TB kártyád. elmondod h tablettát szeretnél, és felfog íerni egyett.

anyukádnak pedig nemfog elmondani semmitsem, abból amiről veled beszélt, vagy csinált.

2009. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!