Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban kit ajánlanát...

István kórházban kit ajánlanátok szülész- nőgyógyásznak, és mennyi egy szülés kb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szulesznok, akik jok:

- bőrőndi zsuzsa

- hajdú barbi


nődoki:

- kolos

- pop andrea


igazabol az istvanban az orvosok es szuleszek 99%a nagyon, nagyon jó.


szuleszek tarifaja 20-30 ezer kozott van

orvosok terhesgondozasa 4-10 ezer kozott van alkalmankent, szulest nem tudom, de ott is 20-30 ezret fogok adni

2009. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Gajdos Edit doktornőt ajánlom, illetve a Hajdú Barbarát szülésznőnek. Ha velük szűlsz nem érhet meglepetés! Boldog Babavárást.
2009. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én dokim Radnai Katalin a szülésznőm a Hajdú Barbara volt csak a kisfiam előbb érkezett így a Bőröndi Zsuzsa volt ott(Ő is rendes).A dokimmal teljesen megvoltam elégedve.
2009. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim Dr.Szőczei Beáta,a szülésznőm Hajdú Barbara.Életem legjobb döntése volt.A dokinőmhöz régóta járok,de a Barbarát most ismertem meg(a dokim ajánlotta).Nagyon nagyon profi.A tarifát a dokidtól kérdezd meg,a fogadott szülésznőnek 20-30 ezret szoktak adni(én 30-at adtam,de 2x annyit is megérdemelt volna!!!)
2009. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ügyeleteseknél szültem, de Káry/Kári (?) Magdi szülésznő nagyon sokat segített, és profi a gátvédelemben!!! Nem az a babusgatós fajta, de mindenben segítőkész, és szakmailag nagyon jó.
2009. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4.válaszoló vagyok.Én is gátvédelemmel szültem(sikerrel!!!)amit nagyon nagy mértékben a Barbi szakértelmének,türelmének és profizmusának köszönhetek.
2009. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 9 hete szültem Dr. Mészáros Lászlónál, ő volt a fogadott dokim. Szülésznőm nem volt, csak az ügyeletes.

A dokim 35 ezret, a szülésznő pedig 15 ezret kapott. :-))

2009. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosom Dr.Lázár Gábor maximálisan csak ajánlani tudo,ára:70-100000 de ezért ő mindent megtesz amit ember,orvos megtehet.Nagyon lelkiismeretes doki. A szülésznőm az ügyeletes volt Bakóné.aranyos kedves,gátvédelemmel szültem,sikerrel. A szülésznők ára ha választod 30000
2009. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!