Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünetei? Jobb oldali...

Dozsejodi kérdése:

Minek a tünetei? Jobb oldali petefészek szúró fájdalma ami kisugároz a jobb lábba térdig, és a derekamba szintén jobb oldalt!

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 20:09
 1/8 anonim válasza:
pár hete nálam dettó ugyanez és egy hét múlva kb elmúlt
2012. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ciklusod hanyadik napján vagy? Mióta tart?
2012. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Pénteken múlt el és azóta tart ez a fájdalom és fokozódik napról-napra tegnap már fájdalomcsillapítót is vettem be,most reggel jobb volt a lábamba most is érzem ,de talán enyhült!Peteéréskor szokott a lábamba kisugározni ,de csak enyhén!

2012. júl. 16. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez, csak bal oldalon... de én sem tudom mitől... péntektől van ez nekem is... de nagyon sz*r érzés
2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor vmi gyulladás lehet, menj orvoshoz.

Azt meg tanuld meg, hogy a ciklust a menzesz első napjtól számoljuk. Az semmi infót nem ad, hogy mikor múlt el.

Honnan tudjam, hogy neked hány napos a vérzésed? Vkinek 3, vkinek meg 7-8. Nem mindegy.

2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen is megtanulom,holnap kikérdeznél?Igen valószínűnek tartom én is a gyulladást,de még mindig jobb mint amiken eddig keresztül mentem,szerdán megyek dokihoz addig meg vegetálok!
2012. júl. 16. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Holnap kikérdezem:)
2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


gyógyszer okozta a panaszokat amit övsömörre kaptam,ja és a peteérés együtt,lett volna egy pár gyerek ha most megtermékenyülnek!


LECKE:a ciklust a menstruáció első napjától számoljuk!:D

2012. júl. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!