Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mezeszem 1 hete késik....

A mezeszem 1 hete késik. Picit fájnak a melleim és duzzadtabbak is a megszokottól. Néhányszor éreztem enyhén szúró érzést a petefészek környékén.3 tesztem lett halvány csíkos. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Múlt kedden este csináltam egy tesztet, amin halvány 2. csík lett. Péntek délután megint halvány 2. csík volt és vasárnap reggel is meg volt a halvány csík.Szerintetek? Erőteljesen "gyanakszom" a babára:)))), mivel már 5 hónapja próbálkozunk és eddig egy tesztemen se volt soha halvány második csík. Viszont annyi fórum hozzászólást olvastam már, hogy azért gyanakszom. Az orvos már esetleg lát valamit/valakit ilyenkor? :)
2012. ápr. 9. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kívánom,hogy baba legyen!

Nekem sajna a halvány kétcsíkos nem maradt meg....

Volt vagy 6 pozi tesztem, de halványkák, és amikor erősödött véreztem és nem maradt meg.

Kívánom,hogy nálad minden rendben legyen!

Az orvos ilyenkor még nem sok mindent lát, max vastagabb nyálkahártyát -de mensi előtt is olyan ugye- vagy egy kis felritkulást, de semmi mást.

2012. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Valóban nem sokat lát még ilyenkor, de azért érdemes elmenni hozzá, mert HCG vérvétellel egyértelműen meg lehet mondani mi a helyzet, és esetleg progeszteron pótlást is adhat, ha szükséges. Neked nem érdemes várni, az sajnos nem túl jó, hogy nem erősödik a teszted, de a vérvétellel tisztázni lehet sok mindent. És ha még csak felritkulást lát is a doki, de jó helyen, az sokat számít!

Remélem, jól alakulnak a dolgaid, drukkolok neked!

2012. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az orvos már be is van tervezve holnapra, hogy tudjuk mi is van pontosan. De én azért örülök a teszteknek. Most nagyon pozitív érzéseim vannak. :)
2012. ápr. 9. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mankának igaza van!

Tényleg drukkolok, és a ha Neked ráadásul pozitív megérzésed van!!!

Első voltam

2012. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebből baba lett... Alig látható csík és ugyanezek a tünetek!
2012. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!