Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürödhetek majd?

Fürödhetek majd?

Figyelt kérdés
Tegnap este jött meg a mensim,de csak nagyon kevés,utána egész éjjel semmi.most akkor a tegnapot számítsam az első napnak vagy a mait? A lényeg,hogy szombaton megyünk kirándulni a tengerhez,és aznap még nem,de utána már szeretnék fürödni. Tehát úgy a 7-8 napon. Szerintetek akkor már fogok tudni ?(tampon nélkül,mert azt csak a legerősebb napokon tudom használni).Átalában úgy van hogy 5 napig van vérzésem,utána már csak olyan pecsételő,barna.Nincs valami tippetek amivel le lehetne rövidíteni a vérzést? Köszi:-)

2012. júl. 16. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ömlik belőled akkora már a vér, akkor fürödjél nyugodtan, én is szoktam, semmi bajom. Amúgy használj extra kicsi tampont ha zavar.
2012. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, mikor szokott elmúlni. Akkor fürödj, ha már semmi nem jön, addig inkább ne. De a 7.-8. napra azért már el kellene múlnia.
2012. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tampon nélkül csak akkor fürödj, ha már semmi nem jön. Szerintem Te sem mennél bele olyan vízbe, amiben egy másik lánynak, vagy nőnek a folyása, vagy vére van.
2012. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
ha már csak kevés barna van nyugodtan fürödhetsz a tengerben. A tenger tiszta abban kicsi az esély a fertözésre ha ettöl tartanál.
2012. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3.!

A nőkből alaphelyzetben is folyik tisztuló folyadék, kinek több, kinek kevesebb, ez ellen nincs mit tenni.

A tampon pedig nem csak a kifelé áramló vért, hanem a befelé áramló vizet is magába szívja, egy idő után minimálisan mossa ki a vért belőle... Szóval mindenképpen van nőkből származó váladék a fürdővizekben.

A kérdésre válaszolva nyugodtan fürödhetsz, mert addigra nagyrészt elmúlik már minden.

2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!