Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti használtok minden...

Csajok! Ti használtok minden nap betétet? És nem gond ha állandóan van folyásom?

Figyelt kérdés
Nekem sajna állandóan van vmi folyásom, és mostanában mindig rakok be betétet, hogy még egy picit se legyen olyan a bugyim... Ti hogy vagytok ezzel? És normális, hogy mindig van? Ráadásul nem is mindig ugyanolyan. Egyszer fehér krémes, egyszer sárgás nyúlósabb,...:S
2009. júl. 13. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

nekem is mindig van. ( betét és enyhe folyás is ) A hüvely természetes tisztulása.

27

2009. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csak menstruáció után szokott lenni folyásom,amúgy nem igazán,lehet,hogy valami fertőzésed van, bár nem biztos.
2009. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
nekem is mindig van, tehát betétet is használok minden nap. Nem hiszem, hogy ez el fog múlni. Ha sárgás, és büdös, akkor fordulj nőgyógyászhoz. Ha nem, akkor az természetes, és nem tehetsz ellene semmit
2009. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán két három nap van a hónapban mikor nem kell
2009. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig van egy pici folyás (sima fehér szagtalan), de én nem használok betétet, mert abba nagyon befülledek, inkább legyen egy picit foltos a bugyim, minthogy tiszta izzadt legyen a puncim, félek hogy akkor elkapnék vmi gombát vagy nem tom... Lehet hogy hülyeség, de nekem kényelmesebb így, nem okoz gondot, hogy nem használok betétet.

18/L

2009. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem használok betétet (túl meleg és párás lesz lent, főleg most nyáron), de folyásom nekem is van. Nyugodj meg, valamennyi természetes, a menstruációs cilus folyamán is változik a mennyisége és állaga. Akkor van baj, ha büdös, megváltozik a színe (pl. zöldes) és sok.
2009. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használok betétet, mikor megjön, nekem soha nincsen folyásom,és nem is volt még.18/L
2009. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak menstruáció előtt van egy héttel. Én úgy tudom, ha nagy mennyiségű fehér folyás van akkor az gyulladást is jelenthet. 16/L
2009. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
általában használok,de nem mindig,pl. suli időben elég össze-vissza vannak a reggelek,így amikor van még időm meg eszembe van teszek be.De mondom ha pl. elalszok akkor nincs időm ilyenre.
2009. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekemis mindig van folyásom, peteéréskor krémesebb, és több, amúgymeg olyan átlagos, sima fehérfolyás :D

legelőször mikor nőgyógyásznál voltam, ő mondta h vannak ilyen nők, akiknek mindig van, vagy több, de ez nemjelent semmit.

betétet egyáltalán nemhazsnálok, hiába reklámozzák h kényelmes, meg szuperészrevehetetlen, mert sztem nem :D egyáltalán nem kényelmes, és télleg bepállik a nagymelegbe, nameg barátom is van, és sztem aznemjó poén h leveszi a bugyim és ott virít egy betét.

a folyásom pedig nemannyira sok, h gázul nézzen ki a bugyin. mikor több van akkor fehér bugyit veszek fel, így nemfeltűnő:D

mikor meg kevés van, azcsak nagyon kicsit láccik meg, amit a barátom észre sem vesz, de amúgysem a bugyimat kémleli szex előtt.

2009. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!