Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet eltolni pár...

Mivel lehet eltolni pár nappal a menstruációt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlón kívül, bármilyen gyógyszer amit nem kell föliratni receptre. Azért mert amikor megyünk nyaralni 2 hétre akkor jön meg kb. és a tampon még a mini se megy fel. :( Orvoshoz meg nem akarok menni.!!!!

SEGÍTSÉG! Már kisírtam a lelkemet h csak akkor ne jöjjön meg, meg volt olyan h kiszáradás miatt voltam kórházban mert nem ittam azért h ne jöjjön meg!

13/L


2009. júl. 13. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

dehülyevagy :D

van rá gyógyszer, de felkell iratni. amúgy ezzel mi a baj, elmész az orvoshoz, és elmondod h ilyet kérsz, azt felírja. mi ezzel a bajod?namponhoz megcsak gyakoerlás kell, és simán felfog menni.

2009. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm azt mondja nála bevált az, hogy citromlevet ivott. Kérlek arra, hogy ilyen hülyeséget soha többé ne csinálj, hogy nem iszol. Nem éri meg. Ez az élet rendje egy nő így működik fogd fell.
2009. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát majd iszok egy csomó citromlevet, és ha lesz merszem elmegyek orvoshoz is :S
2009. júl. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!