Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval meddig lehet...

Fogamzásgátlóval meddig lehet eltolni a menstruációt? és milyen fogamzásgátlók vannak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem hogy akár egy fél évre is ellehet tolni? vagy az már nem egészséges?
2009. dec. 21. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlóval nem érdemes hónapról hónapra eltolni a mensest, mert még baj is lehet belőle. Az, h egyszer egyszer - nyaralás vizsga miatt - eltolod, az ok, de állandóan?? Rádásul aki fogamzásgátkót szed, nincs is olyan erős vérzése. Nekem mikor nem szedtem 5-6 napig is eltartott, sok volt, de mióta szedem 1-2 nap, és elmulik.


Nagyon sokfajta fogamzásgátló van, a legolcsóbb a foamzásgátló injekció, 3 havi 1000 párszáz forint, tablettában a Tri -regol, a legdrágább a nuvaring hüvelygyűrű. (3000 Ft körüli/ hó). Én szedtem már marvelont, az 6300 ft/ 3 havi, most Yadint szedek, ennek 1 havi adagja 2600 Ft.

Meg kell beszélni az orvossal, h neked melyik a legjobb.

2009. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és a fogamzásgátló injekciótól állitolag elmulik a menses.
2009. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a foggátlóval csak egy menzeszt szabad kimarasztani, és eztis csak félévente ajánlott csinálni. egyáltalán nemszabad ilyen sokáig menzeszt tolni.
2009. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!