Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok valamit jót...

Ajánlanátok valamit jót hüvelygombára? Canesten, Gynoxin, Betadine hüvelykúp v más?

Figyelt kérdés
Ez már harmadszorra jön elő....fél éve voltam dokinál ő Mycosyst gynot (páromnak is) és Gyno pevaryl adta. Rá 3 hónapra megint előjött. Akkor vettem magamtól Canesten komit (a krémmel a páromat is kentük) és elmúlt 2 hónapra. Most 1 hónapja ismét egy kicsit viszketet, ismét visszamentem a dokihoz és a Betadine hüvelykúpot adta....Utána vettem Protexin Gynopulost a hüvelyflóra visszaállítására. Ma egy picit olyan mint ha viszketne...Nem tudom hogy ez megint gomba-e. Elvileg ma van peteérésem, így van egy kis folyásom is, amiről most nem tudom h a gomba miatt e, persze ha tényleg az van az peteérés miatt. Egyébként nem darabos. Fehér színű. Félek h megint gomba. Most nem tudok dokihoz menni mert egész héten dolgozom...meg ha most bejelentkezek, mert anélkül nem fogad rá egy hétre ad időpontot...addig csak nem várhatok ha tényleg gomba. Ajánlanátok valamit, ami nem vényköteles? Canesten komi unoról tapasztalat? mert az csak egy nap, de baromi drága....vagy vegyek sima Canesten kombit? Vagy Betadine? A Gynoxin nem ismerem itt olvastam h valaki írja h neki hatott...Miért jön állandóan vissza? pedig mindenre figyelek! Köszi előre is!

2012. júl. 16. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Pevaryl G-t használom ha ilyen van.

3 db, kb. 1900 Ft.

Sokan írják a "teafa olajat tamponra" módszert.

Én még nem próbáltam, de külsőleg izzadós nap után használom néha kívülről és jónak találom.

2012. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ettől elmúlt a gombád? Mert elmúlni nekem is elmúlt a fent említett kúpoktól, csak mindig vissza jött elég rövid időn belül...
2012. júl. 16. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvost!
2012. júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz, írtam h nem várhatok egy hetet, mert 1: dolgozom, 2. ha most bejelentkezek, akkor is csak 1 hét múlva lesz időpont!
2012. júl. 17. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a multi gyn actigél rakta rendbe a gombám és megelőzésre is használom, úh nem is jött elő azóta.
2012. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Canesten combi uno sztem nem a legjobb,nekem nem volt annyira hatásos. A sima kombi jobb. Megelőzésként cikatridinát szoktam használni,főleg szex előtt v után. De kipróbálom ezt a multi gynt, jobbnak hangzik. Tapasztalat azóta vkinek? Nálam is gyakori ez a dolog,de az orvosok már csak annyit mondanak rá h hajlamom van rá :S ki vagyok segítve... meg figyeljek oda az étkezésre, cukort hanyagoljam és teljes kiőrlésű dolgokat válasszak, egyek sok zöldséget gyümölcsöt.
2013. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!