Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik mellrák áttétek nélkül?

Létezik mellrák áttétek nélkül?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges csak pozitív végű történeteket várnék. Akár személyes, akár közeli rokon, vagy ismerős esete. Ahol a műtét után, esetleg kemo-, vagy sugárterápiával kiegészítve, de nem tért vissza évek múlva a rák áttétek formájában. Illetve ha valaki használt a hagyományos gyógykezelésen kívül mást is-deutérium mentes víz, vagy bármi más azt is megoszthatná. Köszönöm.

2012. júl. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne létezne? Egyik rák sem úgy kezdődik, hogy azonnal áttétes. Ha időben elcsípik, akkor jó esély van a túlélésre.

Minden 10. nő lesz élete során mellrákos, mégsem mellrákban hal meg minden 10. nő.

2012. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
én találkoztam mellrákossal(és még egyéb rákossal is szakmámból kifolyólag) és azoknak a tüdeje tele volt áttéttel. meg meséltek olyanról is, hogy a ráktól rohadt a melle, mert elhanyagolta a betegséget. bocs a rossz hír miatt. nekem ez a tapasztalatom. persze, ha időben diagnosztizálják, akkor lehetséges teljes gyógyulás.
2012. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm a válaszodat. Második válaszolónak már nem tudom ugyanezt írni. Nem tudom mi a munkád, de sajnos úgy tűnik, hogy ahhoz nem szükségeltetik túl sok intelligencia. Ne haragudj, nem akarlak sértegetni, de direkt leírtam, hogy csak pozitív kicsengésű történeteket szeretnék olvasni. A Te válaszod minden, csak nem pozitív.

Várom további, esetleg személyes tapasztalattal rendelkezők írását, akiknél nem lettek áttétek évek múlva sem és teljesen meggyógyultak. Köszönöm.

2012. júl. 16. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
ha idŐben észre veszik akkor még nincs áttét. Ezért is mondják hogy ha idöben kiderül ez egy gyógyitható betegség.
2012. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 16. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha időben észreveszik, akkor nem lesz áttétes. Ezért kell rendszeresen Neked is átvizsgálni a melleid, és ha bármi gyanúsat tapasztalsz, akkor azonnal orvoshoz menni.
2012. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokonomnak szerencsésen meggyógyult a hagyományos terápiákkal, pedig nála nyirokcsomó áttétek voltak már. Igaz, hogy daganatos betegségnél öt évig nem számít elvileg az ember gyógyultnak, ő két éve tünetmentes és jól van. Nagyon sok természetes módszer van és mindenkinek más jön be. Ami viszont nagyon fontos, az a hozzáállás, hogy meg akarsz gyógyulni, illetve hogy ne rágódj feleslegesen mindenen és ne vesztegesd az energiád olyan problémákra, amiket nem tudsz befolyásolni. Törődj többet magaddal.
2012. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!