Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászt keresek elsősorban...

Nőgyógyászt keresek elsősorban XIX. Kerületben. Tudnátok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam, pedig elmúltam 20 éves. Nincs semmi problémám viszont egy kivizsgálásra mielőbb szeretnék elmenni. Magán orvost és SZTK-ban rendelőt is ajánlhattok!

2012. júl. 16. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A kispesti SZTK-ban Dr Fazekas Ferenc!! Bár ő átment az onkológiára, azóta is fogadja a korábbi nőgyógyászati betegeit. De ha újakat nem fogad, akkor van az SZTK-tól 1-2 utcára magánrendelője. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Azt nem tudod véletlenül, hogy ha magán rendelésre megyek hozzá egy általános kivizsgálás milyen összegbe kerülne?
2012. júl. 17. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, én mikor legutóbb voltam, csinált rákszűrést, ultrahangot, adott beutalót laborvizsgálatokra, és szinte biztos, hogy 10ezer ft alatt megúsztam. Sőt, szerintem ha elküld laborba (biztos el fog, mivel először mész, tuti csinál neked is rákszűrést), utána szerintem mehetsz hozzá az sztk-ba is. Már csak amiatt is, mert a laboreredmény oda fog érkezni neki, nem a magánrendelőjébe... ;)
2012. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Yamamoto Intézetben tartja a magán rendelését
2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a körzeti rendelőben is csinál uh-t?
2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg nem csak a doki számít, hanem a rendelő felszereltsége is - Nem biztos, hogy az SZTK-ban

minden rendelkezésre áll -

2014. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet én is megyek majd hozzá
2014. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Női nőgyógyászt keresnék
2015. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!