Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy méhnyakrák?

Lehet, hogy méhnyakrák?

Figyelt kérdés
2 napja, este iszonyú fájdalmat éreztem a hasam alatt ami nem múlt el, emellett sűrűn kellet pisilnem. Aztán éjszaka be mentem az ügyeletre, a doktornő megtapogatta a hasam és azt mondta, hogy a húgyhólyagom fázhatott meg. Kaptam fájdalomcsillapító injekciót, meg írt ki nekem antibiotikumot. Az injekció egyáltalán nem hatott, aztán betelefonáltam az ügyeletre, mert azt hittem meghalok a fájdalomtól. Kórházba kellet mennem. Ott csináltak mindent és minden negatív lett, még a vizeletem sem mutatott ki baktériumot. Azt mondták gyulladt lehet a húgyhólyagom, és szedjem az antibiotikumot és, hogy ha a tünetek nem múlnak menjek urológushoz és nőgyógyászhoz. Az infúzió után elmúlt a fájdalom, de még mindig érzem, hogy valami nincs ott rendben. Attól félek, hogy méhnyakrákom van. Négy éve nem voltam nőgyógyásznál. Van folyásom, de nem tudom, hogy mennyire sok vagy normális... Menstruáció előtt mindig szenvedek a görcsöktől és sok olyankor az alvadt vér, de általában már csak 4-5 napig menstruálok, régebben egy hétig is eltartott és a mennyiség is több volt. Ma délután megyek urológushoz és nőgyógyászhoz. 27 éves vagyok. Nagyon félek, hogy nem -e véletlenül egy daganat van a háttérben ami átterjedt és nyomhatja a hólyagot. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy sejtése, hogy mi lehet a bajom?

2012. júl. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A méhnyakráknak nem igazán van tünete, ezért is kell a rendszeres orvosi ellenőrzés. Nem volt jó ötlet 4évig az orvosod felé sem nézni, de most ezt bepótolhatod. Ne aggódj, a rák is gyógyítható, de én kétlem, hogy ez lenne a bajod.
2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Felfázás. És hibohonder vagy.
2012. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ahogy első válaszoló is írta a ráknak nincsenek ilyen tünetei. Egy felfázás, gyulladás tud ilyen fájdalmat okozni :( mielőbbi gyógyulást!
2012. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem igazatok van.
2012. júl. 17. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. hogy vagy? kiderült, hogy mi a baj?
2012. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!