Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csak sima vérvétel vagy...

Ez csak sima vérvétel vagy valami extra?

Figyelt kérdés
holnapra hívott vissza a nőgyógyász vérvételre, hogyha addig megjön a menstruációm. ez csak sima vérvétel vagy valami más? bocsi ha hülye a kérdés de még nem voltam nőgyógyásznál.
2012. júl. 17. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta, hogy vérvétel, akkor az csak sima vérvétel lesz. De ez majd ott derül ki biztosan.
2012. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos hormonokat fognak nézni. Azt általában +,- harmadik napi vérvételből szokták. Mi a panaszod?
2012. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát hónapok óta eszméletlenül görcsölök amikor megjön... de annyira h suliba se tudtam menni csomószor. cisztára gyanakodtam de az elvileg nemlehet mert az 1ciklus alatt "eltűnik" vagy valami ilyesmit mondott az orvos. most vérvételre kell mennem, 2hét mulva ultrahang aztán még 1 héttel később újabb vérvétel. gondolom így akarja kideríteni hogy van e baj. csak a vérvétel az most a karomból vagy onnan lentről? Nemértem:D
2012. júl. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!