Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A CANESTEN PLUS (bifonazol...

A CANESTEN PLUS (bifonazol külsőleges oldatos) spray alkalmazható intim fertőzés kezelésére?

Figyelt kérdés
Sajnos már másodszor jelentkezik a fertőzés, nem tudom, hogy gomba-e, vagy mi, de iszonyúan viszket. Nem volt itthon intim testrészekre használható termék,úgyhogy kipróbáltam a Canesten Plus-t, de nagyon csípett és égetett, amikor ráfújtam. Nem lesz tőle bajom?
2012. júl. 18. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mégy el orvoshoz? A különféle Canesten készitmények jóformán hatástalanok, mert a kórokozók idöközben annyira megszokták, hogy nem hat rájuk, mivel a legtöbb ember ha kell, ha sem ezzel kenegeti magát.

Másrészt eleve csak bizonyos gombákra hat(ott), nem mindegyikre, a baktériumos fertözésekre meg eleve nem ért soha semmit.


Az orvos meg tudja állapitani, hogy milyen fertözésed van, ki tudja tenyészteni a kórkozót és olyan szert tud adni, ami arra hatásos.

Ha szexuális kapcsolatod van, akkor meg a partneredet is mindenképpen kezelni kell, akkor is , ha teljesen tüntementes, mert attól még visszafertöz.


A spray meg nem alkalmas az intim részekre, mert nagyon csúnýan felmarhatja a nyálkahártyát.

2012. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ettől féltem :S oké köszi, akkor elmegyek majd dokihoz
2012. júl. 18. 08:06
 3/3 anonim ***** válasza:
fertőzésre a multi gyn actigélt javasolták nekem a múltkor és tök jól el is múlt tőle.
2012. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!