Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki egy bakteriális fertőzés...

Valaki : kérdése:

Aki egy bakteriális fertőzés során kialakult petefészekgyulladás miatt nem képes gyereket szülni, azzal még tudnak mit kezdeni? Lombik program, orvosi eljárás stb.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi a probléma.

Ha csak a gyulladás miatt elzáródott a petevezető, akkor lehet lombik. Ha a petefészek sem működik (egyik se), akkor más petesejtjével, ha a méh rendben van.

De ez csak felvetés, vagy biztos diagnózis?

2012. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak feltevés :((( Nagyon félek,mert én már vagy 10 éve tűzforró vízben fürödtem minden este (eszembe se jutott,hogy baj lehet) , és ez lehet kiváltó oka a petefészekgyulladásnak... Nagyon erős a folyásom, és néha enyhén fáj a méhemnél,de a fájdalom a combomat is érinti...

Dokihoz októberre van időpontom... És nagyon félek,hogy nem lehet gyerekem :((

2012. júl. 21. 20:35
 3/3 anonim válasza:
Nekem évekig húzódó petefészekgyulladás után az első lombik sikerült. :))) Ne add fel a reményt, vágj bele!
2014. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!