Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg. Pénteken 3 napra...

Ma jött meg. Pénteken 3 napra elutazunk sziksós tóra belemehet a vizbe ha addig nem mullik el? Vagy mitől tudom elmulasztani? 15/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
*belemehetek bocsi :)
2012. júl. 18. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Tamponnal nyugodtan mehetsz vízbe, ha menstruálsz, de anélkül nem szabad! Érezd magad a lehető legjobban!!! :)
2012. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen de a tampon nekem nem kényelmes :S nem lehet valahogy megoldani h elmuljon?
2012. júl. 18. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos befolyásolni nem tudod. Az egyetlen lehetőséged a tampon. Első voltam. Azért is érezd nagyon jól magad!!! :)
2012. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ELMULASZTANI?!!!!!!!!!! :S Semmivel. Ez nem olyasvalami,amit el lehet mulasztani... :S Jézusom,nem tanultál biológiát?! :S :S :S :S

Amúgy ha a tampon nem jó,akkor hagyd ki az úszást. A menstruáció során sokkal nagyobb a fertőzésveszély.

Ki fogod bírni,ha kihagyod szerintem.

2012. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kibirnám ha nem erre készülnék már egy éve :'(
2012. júl. 18. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó,de akkor legalább arra az időre tegyél be tampont,főleg péntek még két nap,addig sokkal kevesebb lesz a mennyisége, egy mini tamponnal el tudsz lenni pár órát. valamit valamiért!
2012. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Á nem ink hagyom az egészet majd csk elleszek a parton :'(
2012. júl. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!